Zeynep ve Mehdi'nin seyahati, ilişkilerinde verecekleri en önemli sınavın habercisi olacak! Doğduğun Ev Kaderindir'in sezon finalinde neler ya...

29.06.2020
Zeynep ve Mehdi'nin seyahati, ilişkilerinde verecekleri en önemli sınavın habercisi olacak! Doğduğun Ev Kaderindir'in sezon finalinde neler yaşanacak?

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un başrollerini paylaştığı, TV'in sevilen draması Doğduğun Ev Kaderindir, verdiği uzun aranın ardından sezon finaliyle ekrana geliyor. Dizinin 12. bölümünde neler yaşanacak?

Zeynep, sonunda ilk defa kendisi için bir karar alarak; Mehdi’yle mutlu olmayı seçer. Mehdi de gerçek mutluluğa ilk defa bu kadar yakın olduğunu hisseder.

Ancak Benal’in varlığı, aşklarının ortasında bir tehdit olarak durmaya devam eder. Zeliha ve Müjgan’ın, Benal için başka planları vardır.

 

 

Zeynep ve Mehdi; Nermin’in teklifiyle, sevdiklerini de yanlarına alarak, birkaç günlüğüne balayına çıkarlar. Ancak bu seyahat, ilişkilerinde verecekleri en önemli sınavın da habercisidir.

Bu tatil, kimilerinin kalbinde yeni duyguların filizlenmesine vesile olurken; kimilerininkinde de onarılması zor yaralar açacaktır.

En karanlık gecenin sabahında bile umut var mıdır? Hayat, kimi zaman bittiği yerden mi başlar? Zeynep için, artık bu soruların cevabını öğrenme zamanı gelmiştir.

Doğduğun Ev Kaderindir2'in yeni bölümü 1 Temmuz Çarşamba, TV8'de.

 Paylaş

 

Tüm Doğduğun Ev Kaderindir Bilgileri