Cihangir sorularına cevaplar ararken büyük bir gizemin içine düşüyor!...

21.01.2019
Cihangir sorularına cevaplar ararken büyük bir gizemin içine düşüyor!
TRT 1’in yapımını Es Filmin, yapımcılığını Yusuf Esenkal ve Serdar Öğretici’nin üstlendiği “Halka” 22 Ocak 2019 Salı günü ikinci bölümüyle ekrana geliyor.
Halka’nın, başrollerini; Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Burak Sergen,  Erdal Yıldız, Umut Karadağ, Funda İlhan, Dilan Telkök, Şehsuvar Aktaş ve Serhat Midyat’in paylaşıyor.

 
“Halka” isimli bir suç örgütü ve bu örgütün etkilediği hayatlar… Mafyanın, paranın ve entrikanın konuşulduğu karanlık dünyayı yıkmaya çalışan Cihangir ve Kaan’ın mücadelesinin ekrana geleceği Halka’nın ikinci bölümü şöyle;
 Müjde, babasının işlerine dahil olmak arzusundadır, kendisini ispat etmek istemektedir.

 

Cihangir, nişanlısı İrem’i kurtarmak için çatışmaya girer. Çatışma beklediği gibi sonuçlanmaz. Cihangir, rüya ile gerçek arasında gidip gelmeye başlar. Sarı takım elbiseli bir adam görür. Bu adamın önemli biri olduğunu hissetmekte ama kim olduğunu anımsayamamaktadır.

Kaan ise bir taraftan Cihangir, bir taraftan polis ile çalışırken bir yandan da onu hapse düşürenlerin peşindedir.


Altan Demiröz, Bahar’ı Cemal Sandıkçı ve kendisi arasında seçim yapmaya zorlar. Bahar kime sadık olduğunu sorgulamaya başlar. İlhan ve İskender bir kez daha karşı karşıya gelirler.


Halka için İlhan ve İskender hakkında karar zamanı gelmiştir. Cihangir sorularına cevaplar ararken büyük bir gizemin içine düşer. Sarı takım elbiseli adam, Cihangir’in elindeki tek ipucudur.

 

 Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Halka Bilgileri