Adını Sen Koy yeni sezonuna, yeni karakterleriyle devam ediyor...

16.09.2018
Adını Sen Koy yeni sezonuna, yeni karakterleriyle devam ediyor

Gündüz kuşağının ilgiyle izlenen günlük dizisi Adını Sen Koy yeni bölümleriyle hafta içi her gün 15.30’da Star’da ekrana gelecek.  


Karamel Yapım’ın yapımcılığında ekrana gelecek dizi, Cenk Torun, Deniz Durmaz, Mert Öcal, Müge Uzel ve Gökberk Demirci’nin paylaştığı yeni hikayesi ve karakterleriyle devam ediyor.
 

 
366. Bölüm: Kervancıoğlu Ailesi, kaybettiklerinin yasıyla toparlanmaya çalışırken yalnız değildir. En büyük destekçileri zor günlerinde hem şirketi hem aileyi ayakta tutan Oğuz Kervancıoğlu’dur. Oğuz, Jülide’ye söz vermiştir; Ömer ve Zehra’nın kayıp çocuğu Emir’i bulup ait olduğu konağa getirecektir. 
 

 

 


Hayatı boyunca tek başına yaşam mücadelesi veren Azize ise güzelliği başına bela olmuş bir kadındır.  Uğruna canını vereceği, en kıymetli varlığı oğlu Ali’dir.  Azize’nin tek isteği oğlunun karnını doyurabileceği bir iş bulup namusuyla para kazanmaktır. 
 

 
Peki haksız yere uğradığı iftira bir insanın hem şansı; hem şanssızlığı olabilir mi?  Uzun süredir beş parasız olan Azize bulduğu işe dört elle sarılırken kaderi bir karşılaşma hayatını tamamen değiştirecektir.  
 

 
Adını Sen Koy yeni bölümü 17 Eylül Pazartesi, Star'da.
 

 

 

 Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Adını Sen Koy Bilgileri