Zeynep ve Mehdi mahkemede karşı karşıya... Doğduğun Ev Kaderindir'de neler yaşanacak?...

02.11.2020
Zeynep ve Mehdi mahkemede karşı karşıya... Doğduğun Ev Kaderindir'de neler yaşanacak?

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un başrollerini paylaştığı, OGM Pictures imzalı Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta 18. bölümüyle ekrana geliyor. Yeni bölümde neler yaşanacak?

Zeynep’in kararlılığıyla bir kez daha yüzleşen Mehdi bu kadarının haksızlık olduğuna inanır. Artık kendisinin de farklı bir yol izlemesinin zamanı gelmiştir. Önüne konan boşanma dilekçesiyle daha da hırslanır ve kritik bir karar verir.
 
Etrafındaki kadınlardan gördüğü destek Zeynep’in gücüne güç katar. Sonunda bütün kırık kalpler tek bir çatı altında toplanarak birbirlerinin yaralarına ilaç olmaya çalışacaklardır. Ama bu yolda da farklı engellerle karşılaşırlar. Zeynep’in en zor zamanında Barış yine yardımını esirgemeyecektir. Birbirlerini yavaş yavaş tanımaya başladıkça aralarında güzel bir dostluk da oluşmaya başlar.

 

 

Mehdi’nin evinde sular durulmaz. Benal’in evdeki varlığı yeni tartışmalara yol açar. Mehdi ile Müjgan’ın arası gerilirken Müjgan teselliyi Burhan’da arar. Cemile ile Nuh’un aşk hayatında ise gelişmeler hızlanır.
 
Tüm yaşananlar Zeynep ve Mehdi’yi mahkemede karşı karşıya getirir. Birbirlerinin hayatlarında bundan sonra nasıl var olacakları Mehdi’nin cevabına bağlı olacaktır.
 

 Paylaş

 

Tüm Doğduğun Ev Kaderindir Bilgileri