Survivor'da duygusal anlar yaşandı. Yarışmaya kim veda etti?...

01.07.2020
Survivor'da duygusal anlar yaşandı. Yarışmaya kim veda etti?

Survivor2020'nin 30 Haziran Salı akşamı ekrana gelen bölümünde Elif, Sercan ve Yasin'den oluşan Kırmızı Takım ve Barış, Berkan, Cemal Can ve Nisa'dan oluşan Mavi Takım 'iletişim ödülü' için karşı karşıya geldi. Çamur havuzlarından, dengeden, yapbozdan ve hedef vurmadan oluşan parkurda karşılaşma Berkan ve Sercan mücadelesiyle başladı. Kırmızı Takım'ın 3-0 önde olduğu oyunda Mavi Takım ilk sayısını Berkan'la kazandı. Cemal Can, omuzunda kısa sürekli bir sakatlık yaşayınca oyuna ara verildi. Cemal Can devam ettiği oyunda kazandığı sayıyla skoru 3-2 yaptı. Barış durumu eşitleyen sayıyı kazandı. Nisa ve Elif karşılaşması sırasında, Nisa'nın lensleriyle ilgili yaşadığı sorun nedeniyle oyun yeniden durdu. Doktor müdahalesinin ardından bu karşılaşma ertelendi.

Berkan'ın aldığı sayısıyla Mavi Takım öde geçti. Elif de bacağında meydana gelen bir ağrı nedeniyle zor anlar yaşadı. Karşılaşma Mavi Takım'ın 10-5'lik galibiyetiyle sonuçlandı ve bir arkadaşla telefon konuşması, hayran mesajlarını okuma, müzik dinleme, Instagram'a video ve fotoğraf yükleme ödüllerini kazanan Mavi Takım oldu. İletişim ödülünde, önceki haftalarda kendileri için hazırlanan video ödülünü kazanamamış olan Barış, Cemal Can ve Nisa, ayrıca bu ödülü de elde etti. 

 

 

İletişim ödülünün ardından gerçekleşen konseyde duygusal anlar yaşandı. Bu hafta Sercan'ın 3 dokunulmazlığı alması ve adlarını elenme adayı olarak belirlemesiyle Barış, Berkan ve Nisa eleme adayı olmuştu. Üç takım arkadaşı, Acun Ilıcalı'nın SMS oylamasında en az oyu alarak Survivor'a veda eden ismi açıklamasını elele beklediler. Elenen isim Nisa oldu. Nisa yaptığı veda konuşmasında Berkan'ın elenmemesinin onu çok mutlu ettiğini, Berkan'ın performansı ve karakteriyle eleme potasına girmeyi hak etmediğini söyledi."Hayırlısı oldu. Başka hayallerimiz vardı aslında ama zaten hayalim buraya gelmekti ve her zaman bir çocuk gibi kalmaktı. Her şey o kadar güzeldi ki... Tabi ki üzüldüğüm, ağladığım günler çok oldu ama herkes bana yardım etti." diyen Nisa sözlerine "Her ne kadar kötü günler geçirsem de iletişim ödüllerinde ne kadar çok insanın benim arkamda olduğunu duydum. Ben sadece sakini kendi çevresinde takılan bir insandım. Ama şu an çevrem, ailem o kadar kocaman oldu ki anlatamam. Çok mutluyum."  diyerek sürdürdü. Nisa son olarak Acun Ilıcalı'dan, kampta yaptığı bir tabloyu, oradaki herkesin imzalamasını ve tablosunun anı olarak kendisine verilmesini istedi ve herkese teşekkür ederek tüm yarışmacılarla vedalaştı.
 
Konseye ve veda sahnesinde damga vuran anlardan biri de Nisa'nın Survivor'daki en yakın arkadaşı olan Cemal Can'la vedası oldu. Göz yaşlarına hakim olamayan ikilinin vedalaşma anları sosyal medyada en çok paylaşılan görüntüler ve konuşulan konular arasına girdi.
 
Survivor2020, Nisa'nın vedasının ardından Barış, Berkan, Cemal Can, Elif, Sercan ve Yasin'le, 6 kişi olarak devam ediyor. 

 Paylaş

 

Tüm Arka Sokaklar Bilgileri