Siyah Beyaz Aşk

32. Bölüm Fotoğrafları

Fotoğrafları daha büyük görüntülemek için üzerlerine tıklayabilirsiniz.

Siyah Beyaz Aşk

 

 

Yeni bölümde neler yaşanacak?

32. Bölüm: Ferhat, Aslı’yı Jülide’nin kurduğu tuzaktan kurtarır ve hastaneye yetiştirir. Ancak Aslı ve bebeğin durumu kritiktir. Ferhat’ın gergin bekleyişi Aslı’ya olan aşkının büyüklüğünü anlaması için bir fırsat yaratırken, bu süreç gelecek ile ilgili yeni planlar kurmasını da sağlayacaktır.

Ferhat her şeye sıfırdan başlayıp aşklarında yarım kalan ne varsa tamamlamaya karar verir. Ancak kapattığını düşündüğü meseleler Ferhat’ın peşini kolay bırakmayacaktır.

Aslı’yı öldürmeye kalkan Jülide büyük bir korku içerisinde, kendisini kurtarmanın yollarını arar. Bu süreçte Namık, Jülide’yi işine yarayacağını düşünerek yanında tutmaya karar verir. Bu karar Jülide’yi bekleyen büyük bir tehlikenin habercisidir.
 
Kendi adına her şeyin bittiğini düşünen Yeter, Namık ile alakalı beklenmedik bir planının içerisine girer. Yeter’in bu sırada yaşayacağı hangi olay onu tekrar hayata ve ailesine bağlayacaktır?
 
Namık ise yurtdışına kaçmanın yollarını ararken, Yeter’in hasta olduğunu öğrenir. Bu bilgi Namık’ın kaçış planında beklenmedik bir değişikliğe gitmesini neden olur.
 
Namık’ın Yeter ile ilgili kurduğu plan, Aslı ile yeni bir hayata başlamanın eşiğinde olan Ferhat’ı çok büyük bir tehlikenin içerisinde bırakacaktır.


 

Paylaş

Yorum yapın


 

Tüm Siyah Beyaz Aşk Bilgileri