Keşke Hiç Büyümeseydik

5. Bölüm Fotoğrafları

Fotoğrafları daha büyük görüntülemek için üzerlerine tıklayabilirsiniz.

Keşke Hiç Büyümeseydik

 

 

Yeni bölümde neler yaşanacak?

4. Bölüm: Ufuk ve Sadık arasındaki buzlar eriyor... 
Babaları Hulusi’nin ölümünden sonra büyük bir boşluğa düşen kardeşler, birbirlerine destek olmaya çalışırlar. Aralarındaki sorunları bir kenara bırakıp yaşananların ve hatıraların kıymetini geç de olsa bilmek istiyorlardır. Fakat Damat Ferdi evin kentsel dönüşüme girmesi için ısrarcıdır.

Ufuk eve yerleşmiş, büyüdüğü eski mahallesinde yeni bir hayat kurmaya başlamıştır. Fakat geçmişi ve yüreğinde söndüremediği aşkı onu rahat bırakmayacaktır. Ayşe ile karşılaşmaları artık sohbete dönüşmeye başlamışken Ayşe’ye dair öğrendikleri onu yine kaçmaya mı zorlayacak yoksa bu sefer mücadele edecek midir?

Büyük yenge Ayten yıllarca gelinlik yaptığı bu evde yaşadığı çileli günlerin intikamını sanki kardeşlerden almak ister. Oğlu Hulusi ile tekrar bir bağ kurmaya çalışır. Ama artık çok geç kalmıştır.

Sadık ise Şennur ile yaşadığı tartışmadan sonra babasının evine kaçmış, bu kaçış Ufuk ile aralarındaki buzları yavaş yavaş eritmeye başlamıştır. Babasının vefatı ile aileyi tekrar bir araya toplamayı isteyen Serpil bunu başarabilecek midir? Yoksa Ferdi’nin yalanlarına inanmaya devam edecek midir?  

Paylaş

Yorum yapın


 

Tüm Keşke Hiç Büyümeseydik Bilgileri