Her Yerde Sen

1. Bölüm Fotoğrafları

21.06.2019 Cuma 20:00 | 2. Bölüm


Fotoğrafları daha büyük görüntülemek için üzerlerine tıklayabilirsiniz.

Her Yerde Sen

 

 

Her Yerde Sen

Her Yerde Sen

 

 

Her Yerde Sen

Her Yerde Sen

Her Yerde Sen

 

 

Her Yerde Sen

Yeni bölümde neler yaşanacak?

1. Bölüm: “Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir.”

Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan iç mimar Demir Erenedil ile Selin  Sever birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Kuralcı ve karizmatik bir iş adamı olan Demir Erendil’in sert ve mantıklı görünümünün altında  merhametli bir adam yatar. Geçmişinin travmaları ve incinmişlikleriyle mücadele eden Demir’in hayattaki tek amacı babasından daha başarılı olarak kaybettiklerini geri almaktır. Ancak kader onu deli dolu bir kız olan Selin ile aynı evde yaşamak zorunda bırakınca, planları bir anda değişecektir.

Sempatik, coşkulu, sevecen bir genç kız olan Selin, aynı zamanda dikbaşlı ve dobradır. Yerine göre hanım, yerine göre de gözü hiç bir şeyi görmez. Aklı, kalbi, evi, odası dağınık olan Selin, bir anda herkesin hayatını altüst eden Demir’le en büyük savaşını verecektir.


 

Paylaş

Yorum yapın


 

Tüm Her Yerde Sen Bilgileri