Gorbi

6. Bölüm Fotoğrafları

22.11.2019 Cuma  16:00 | 8. Bölüm


Fotoğrafları daha büyük görüntülemek için üzerlerine tıklayabilirsiniz.

Gorbi

 

 

Gorbi

Gorbi

 

 

Yeni bölümde neler yaşanacak?

6. Bölüm:  GORBİ Murat-Ceyda-Zeynep-Ali-Deniz’le ve tatlı köpek Zeus’la aynı evde mutlu bir şekilde yaşamaktadır. Ceyda ve Murat düğüne gideceklerdir, ancak Ali ve GORBİ’yi kime bırakacaklarını düşünürler. Murat düğüne gitmek istemez, çünkü “Damat Halayı” oynamasını bilmez. Zeynep ve Deniz babalarına “Damat Halayı” oynamasını öğretmeye çalışırlar, GORBİ Murat’tan önce bütün oyunları öğrenir.

Sefer Komutan ve oğlu Korbay buldukları bir define haritasının peşine düşerler. Karavanında fareyle başı dertte olan Profesör evde Ali ve GORBİ ile kalmayı kabul eder. Murat, Ceyda, Zeynep ve Deniz düğüne giderler. Sefer ve Korbay ellerindeki harita ile eve yaklaşmaktayken bir hırsız onlardan önce eve girer... GORBİ, Ali ve Profesör başlarına geleceklerden habersizdirler.1  ve 2. Bölüm:
Gorbi galakside, dünyamıza milyonlarca ışık yılı uzaklıkta Caku Tau gezegeninde yaşamaktadır. Gorbi’nin babası Aron, bu gezegenin hükümdarıdır. GORBİ babasından sonra bu gezegenin kralı olacaktır. Ne var ki kötü bir karakter olan Zokar bir gün bir isyan başlatır ve GORBİ’nin babası Aron’u esir alır.

GORBİ, uzayda başka bir uzaylı ile yaşadığı kovalamaca sonrasında dünyamıza inmek zorunda kalır. İstanbul’da bir evin bahçesindeki ağaç eve sığınır. Bu arada Zokar da tüm galakside GORBİ’yi aramak için adamlarını seferber etmiştir.

İstanbul üzerinde görülen GORBİ’nin gemisi, Zeynep, Ali ve Deniz’i de heyecanlandırmıştır. Neler olduğunu görmek için gittiklerinde GORBİ ile tanışırlar. Ancak GORBİ’nin geldiğini sadece onlar görmemiştir. Profesör Cem Dereli, Amerikalılar ve Ruslar da GORBİ’nin peşindedir...

Zeynep, Ali ve Deniz, anneleri Ceyda, babaları Murat’la birlikte GORBİ’ye yardım etmeye karar verirler. GORBİ’nin tek isteği tekrar bir kara delik açıp gezegenine dönebilmektir. Acaba GORBİ gezegenine dönebilecek midir?


 

Paylaş

Yorum yapın


 

Tüm Gorbi Bilgileri