Yusuf Çim

Yusuf Çim kimdir? Yusuf Çim hangi dizide oynuyor? Yusuf Çim, Hayaller ve Hayatlar dizisinde hangi karakteri canlandırıyor? Yusuf Çim hangi dizilerde oynadı? Sergen karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?


 

Dizi: Hayaller ve Hayatlar |  Rol: Sergen

Dizi: Hz. Mevlana |  Rol: 

Yusuf Çim
Özgeçmiş:

(d. 26 Eylül 1991, İstanbul), Türk pop müziği şarkıcı'sı oyuncu, eski model. 2011 Best Model of Turkey First Runner Up.

Beyoğlu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Teknolojisi mezunudur. Kendisi halen İstanbul Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde öğrenimini sürdürmektedir.

2009 yılından itibaren Media Markt, Eti, Avea, Blast, İpragaz, Castrol gibi birçok markanın ve FHM dergisi katalog çekimlerinde yer almıştır.

2011 Best Model of Turkey öncesi ve sonrası birçok defile de boy göstermiştir. Fashion Week, Günsel Ülkü, Forever Young gibi defileler ve Damat, Kiğili, Tween, Ralp, Lauren, Hatemoğlu, Polo, Mango, Marks&Spencer gibi tanınmış markalar için podyuma çıkmıştır.

Müzik kariyeri 2013 Ağustos'da çıkardığı 'Olsun Bi Kere' EP Albümüyle başladı. Albümde Olsun bi kere parçası 4 ayrı versiyonda mevcut.

İlk oyunculuk kariyeri'nde Leo Medya Yapım şirketi ile anlaştı. Tayfun Güneyer'in yazdığı ve yönettiği, 2014 Aralık ayında Show TV'de yayınlanmaya başlayan Ezra adlı dizideki Başkomiser Tek Tabanca Mustafa rolünde oynamıştır.


(kaynak: Vikipedi)


Yer aldığı diziler: Hayaller ve Hayatlar (Exxen, Hap Film Yapım, 2022), Hz. Mevlana (Trt1, 2021), Akrep (Aras, Star Tv, 1441 Productions, 2020), Servet (Can Yiğit), Seven Ne Yapmaz (Ozan Ekinsoy), İçimdeki Fırtına (Emre Bademli), Çilek Kokusu, Ezra (Başkomiser Mustafa)

Sosyal medya hesapları:   
 yusicim     yusicim      


Ajans:


DİĞER Hayaller ve Hayatlar OYUNCULARI