Kutsi

Kutsi kimdir? Kutsi hangi dizide oynuyor? Kutsi, Üvey Anne dizisinde hangi karakteri canlandırıyor? Kutsi hangi dizilerde oynadı? Faruk Gencer karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?


 

Dizi: Üvey Anne |  Rol: Faruk Gencer

Dizi: Annemizi Saklarken |  Rol: Dündar Demir

Kutsi 'Üvey Anne' dizisinde 'Faruk Gencer' karakterini canlandırmaktadır.
Kutsi

Özgeçmiş:

Anne adı Hatice, baba adı Şinasi’dir. Lise yıllarında yakın çevresinin “sesin güzel” uyarılarını önemseyen ve şan dersi alan Kutsi, 2000 yılında Erol Köse Production tarafından ilk albümü “Aşk Payını Aldı”yı çıkararak büyük bir ünvan kazandı. Uzun bir ara veren ve bu arada çok iyi şarkılar yapan Kutsi, 2005 yılında Erol Köse Production tarafından “Sana Ne” albümünü çıkartı.

Bir kız kardeşi olan Kutsi, Ayrancı Lisesi’ni bitirmiştir. Mimarlığı yarıda bırakmıştır. En sevdiği eşyası ise gitarıdır.

Kutsi oyunculuğuylada kendini kanıtladıktan sonra 8 yıldır birlikte olduğu Sinem Bayraktutar’la 28.08.2008 tarihinde evlendi.Kutsi’nin 24.09.2009 tarihinde kızı “Ceylin Ada” dünyaya geldi.

Cengiz Kurtoğlu’nun da büyük desteğini alan Kutsi, Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor albümünde “Duvardaki Resmin” şarkısı ile sesini daha da duyurmaya başlamış ve kolay kolay unutulmayacağını göstermiştir.

Meslek olarak sadece müzisyenlik değil aynı zamanda oyunculuğu da seçen Kutsi 2006 yılında [[Doktorlar dizisi ile oyunculuğa ilk adımını atmış ve çok büyük bir başarı yakalamıştır. Doktorlar dizisi bittikten bir süre sonra Kahramanlar dizisi ile yeniden ekranlarda olan Kutsi, 2010 yazında Doktorlar’ın tekrarları çok izlenip ve seyirciler tarafından yeniden başlamasının istenmesi üzerine “3 Aralık 2010″ tarihinde Doktorlar dizisi yeniden ekranlara geri dönmüştür. Ve yine çok büyük bir seyirci kitlesi yakalamıştır.

Profesyonel müzisyenlik kariyeri olan Kutsi 5 albüm çıkarmış ve hep hit parçalarla çok konuşulmuştur! “Sana Ne, Bomboşum Buralarda, Ağlama Kalbim, Aşkın Gururu, Geçer, Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor, İlan-ı Aşk, Doğum Günü, Aynadaki Karşılığı Benim, Zor Olsa da, Melek ve Kapımı Çal” bunların gerçekten en önemli göstergeleridir.

(Kaynak: http://www.kutsiofficial.com)


Yer aldığı diziler:

Üvey Anne (atv, ONN Medya, 2023)
Annemizi Saklarken (Dündar Demir, Star Tv, OJO Picturesi, 2021)
Benim Adım Melek (Halil, Trt1, 2019)
Kalbimdeki Deniz (Mirat / Fox, 2016)
Beyaz Yalan
Huzur Sokağı
Kahramanlar
Doktorlar (Levent Atahanlı)Sosyal medya hesapları:   
 OfficialKutsi
 ktskrdgn   

Haftalık Dizi Programı Haftalık Kanal Programı Günlük Dizi Programı

Dijital Diziler Programı Haftalık Film Listesi

DİĞER Üvey Anne OYUNCULARI