Hazar Motan

Hazar Motan kimdir? Hazar Motan hangi dizide oynuyor? Hazar Motan, Veda Mektubu dizisinde hangi karakteri canlandırıyor? Hazar Motan hangi dizilerde oynadı? Beste Yıldız karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?


 

Dizi: Veda Mektubu |  Rol: Beste Yıldız

Dizi: Kanunsuz Topraklar |  Rol: 

Hazar Motan 'Veda Mektubu' dizisinde 'Beste Yıldız' karakterini canlandırmaktadır.
Hazar Motan

Özgeçmiş:
13 Aralık 1990 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Hazar Motan, ilk, orta ve lise eğitiminin ardından Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde İletişim ve Tasarım bölümünde eğitim almaya başlamıştır. Üniversite eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra oyunculuğa yönelen Motan, üniversite döneminde de oyunculuk sebebiyle bir süre eğitimine ara vermiştir.
 
Henüz yedi yaşında iken bir sinema filminde kamera karşısına geçen , yer aldığı Yanlış Saksının Çiçeği isimli bu film ile çocuk oyuncu olmasına karşın beğeni toplamıştır. Hesaplaşma ve Bizim Evin Halleri dizilerinde yeniden ekranlara dönüş yapan Motan'ın dahil olduğu projeler arasında Aziz Nesin Öyküleri ve Diğer Yarım gibi yapımlar yer almaktadır.Paşa Gönlüm isimli yapımda canlandırdığı Elvan karakteri ile çıkış yakalamıştır. Son dönemde ATV ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler'de Cemre karakterini canlandırmaktadır.
 
Kaynak: Vikipedi

Yer aldığı diziler:

Veda Mektubu (Beste, Kanal D, Most Production, 2023), Kanunsuz Topraklar (FOX),  Can Kırıkları (Hande Tekin, Atv, 2018), Kırgın Çiçekler (Cemre, Atv)Sosyal medya hesapları:   
 hazarmotan
 hazmot/   


Ajans: raufbuğra Talent MaganementHaftalık Dizi Programı Haftalık Kanal Programı Günlük Dizi Programı

Dijital Diziler Programı Haftalık Film Listesi

DİĞER Veda Mektubu OYUNCULARI