Hazar Ergüçlü

Hazar Ergüçlü kimdir? Hazar Ergüçlü hangi dizide oynuyor? Hazar Ergüçlü, Hayat Bugün dizisinde hangi karakteri canlandırıyor? Hazar Ergüçlü hangi dizilerde oynadı? Suzan Mayer karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?


 

Dizi: Hayat Bugün |  Rol: Suzan Mayer

Dizi: Sadece Arkadaşız |  Rol: Ece

Hazar Ergüçlü 'Hayat Bugün' dizisinde 'Suzan Mayer' karakterini canlandırmaktadır.
Hazar Ergüçlü

Özgeçmiş:

1 Ocak 1992, KKTC doğumlu. Lefkoşa Türk Belediyesi'nde gençlere yönelik tiyatro çalışmaları yapan Hazar Ergüçlü, Derviş Zaim'in yönettiği Gölgeler ve Suretler adlı sinema filmiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır.[1] 7 Eylül 2011 tarihinden itibaren ise Kuzey Güney adlı dizide canlandırdığı Simay Canay karakteri ile televizyonda görünmeye başlamıştır. Medcezir dizisinde Eylül adlı karakteri canlandırmıştır. Daha sonra Analar ve Anneler dizisinde Kader adlı karakteri canlandırmıştır.


Yer aldığı diziler: Hayat Bugün (Show Tv, O3 Medya, 2022), Saklı (Aslı, BluTV, 2021), Yoktan Seçmeli (NTC Medya, 2021), Alev Alev (Çiçek Görgülü, Show Tv, Ay Yapım, 2020), Hakan: Muhafız (Zeynep, Netflix, 2018), Hayat Sırları (Seher Kuzgun), Yüksek Sosyete (Cansu), Analar ve Anneler, Medcezir, Kuzey ve Güney

Sosyal medya hesapları:   
    hazarerguclu/   

Haftalık Dizi Programı Haftalık Kanal Programı Günlük Dizi Programı

Dijital Diziler Programı Haftalık Film Listesi

DİĞER Hayat Bugün OYUNCULARI