Aybüke Pusat 'Her Yerde Sen'de gözü kara ve hakkını yedirmeyen Selin karakterine hayat veriyor...

28.05.2019
Aybüke Pusat 'Her Yerde Sen'de gözü kara ve hakkını yedirmeyen Selin karakterine hayat veriyor

Aybüke Pusat, başrolünü Furkan Andıç ile birlikte paylaştığı ‘Her Yerde Sen’ dizisiyle FOX’ta seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. 

 
En büyük savaşını verecek
 
Haziranda FOX’ta ekrana gelecek olan ‘Her Yerde Sen’de Aybüke Pusat sürpriz bir karakterle seyirci karşısına çıkacak. Pusat dizide, gözü kara ve hakkını yedirmeyen yılmaz savaşçı Selin Sever karakterine hayat verecek. Sempatik, coşkulu, sevecen bir genç kız olan Selin, aynı zamanda dikbaşlı ve dobradır. Yerine göre hanımdır, yerine göre de gözü hiç bir şeyi görmez. Aklı, kalbi, evi, odası dağınık olan  Selin, bir anda herkesin hayatını altüst eden Demir’le en büyük savaşını verecektir.

 

 

Yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer’in kaleme aldığı Karga7 Pictures yapımı 'Her Yerde Sen'in oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor.
 
 
Hikaye:
 
Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir.
 
Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat)  birlikte yaşamak zorunda kalır.  Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. 

 Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Aybüke Pusat Bilgileri