1001 Tv > Biyografiler > Gökçe Akyıldız

Gökçe Akyıldız

Gökçe Akyıldız kimdir? Gökçe Akyıldız hangi dizide oynuyor? Gökçe Akyıldız, Seni Kalbime Sakladım dizisinde hangi karakteri canlandırıyor? Gökçe Akyıldız hangi dizilerde oynadı? Deren karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?


 

Dizi: Seni Kalbime Sakladım |  Rol: Deren

Dizi: Elkızı |  Rol: 

Gökçe Akyıldız 'Seni Kalbime Sakladım' dizisinde 'Deren' karakterini canlandırmaktadır.
Gökçe Akyıldız

Özgeçmiş:

30 Ekim 1992, Sinop doğumlu.  2002 yılında Bir Tutam Baharat İsimli sinema filmi ile Oyunculuk kariyerine adım atan Akyıldız geride kalan süre içerisindeçok sayıda yapımda yer almıştır.

 
Kariyerine adım attığı sinema projesinden sonra Samanyolu TV ekranlarında yayınlanan Beşinci Boyut, Büyük Buluşma gibi projelerde kamera karşısına geçen oyuncu 2007 yılında Ezo Gelin projesinde yer almaya başlamıştır. 2008 tarihinde Kollama dizisinde Nurbanu Sultan rolünü canlandıran oyuncu Parmaklıklar Ardında, Gazi gibi yapımlarda da kamera karşısına geçmiştir
 
2011 yılında yer aldığı Hayat Devam Ediyor dizisi ile asıl çıkışını yakalamış ve sonraki süreçte Kötü Yol, Bizim Okul gibi projelere dahil olmuştur. Fatih Harbiye dizisinde  de yer alan oyuncu 2015 yılından itibaren Kırgın Çiçekler dizisinde canlandırdığı Songül karakteri ile hatırlanmaktadır.

Kaynak: Vikipedi

Yer aldığı diziler:

Senden Daha Güzel (TRT 1, Sev Yapım, 2022), Elkızı (Fox, 2022), Kırgın Çiçekler (atv)
  


Ajans: PH7 EntertainmentHaftalık Dizi Programı Haftalık Kanal Programı Günlük Dizi Programı

Dijital Diziler Programı Haftalık Film Listesi

DİĞER Seni Kalbime Sakladım OYUNCULARI