Celil Nalçakan

Celil Nalçakan kimdir? Celil Nalçakan hangi dizide oynuyor? Celil Nalçakan, Kardeşlerim dizisinde hangi karakteri canlandırıyor? Celil Nalçakan hangi dizilerde oynadı? Akif Atakul karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?


 

Dizi: Kardeşlerim |  Rol: Akif Atakul

Celil Nalçakan 'Kardeşlerim' dizisinde 'Akif Atakul' karakterini canlandırmaktadır.
Celil Nalçakan

Özgeçmiş:

10 Haziran 1978 günü Sivas'ta, öğretmen bir anne ve babanın çocuğu olarak dünyaya geldi. Kendisinden 17 yaş küçük bir kız kardeşi vardır. Liseyi bitirdikten sonra Cumhuriyet Üniversitesi'nde jeoloji mühendisliği bölümüne girdi. Ancak 7 yıldan sonra okulu bıraktı ve Sivas Devlet Tiyatrosu'na girdi. Sonra Balıkesir Üniversitesi'nde turizm otel işletmeciliği okumaya başladı ancak orada da tiyatroya devam etti. Türvak'ın sınavını kazandı ve İstanbul'a yerleşerek burada oyunculuk okumaya başladı. [1] 2006 yılında Sıla dizisi ile televizyondaki oyunculuk kariyerine başladı. Daha sonra Kış Masalı ve Hanımın Çiftliği dizilerinde oynadı, ancak Bitmeyen Şarkı adlı dizideki rolü ile tanındı. Daha sonra İntikam adlı dizide oynamış, fakat bu diziden ayrılmıştır. Oyuncu Algı Eke ile birlikte netd.com'da Şişenin Dibi adında bir program yapmıştır. Şu anda olarak Poyraz Karayel dizisinde Zülfikar karakterini canlandırmaktadır.

Kaynak: Vikipedi

 


Yer aldığı diziler:

Kardeşlerim (Akif Atakul, atv, NGM Medya, 2020), Bir Aile Hikayesi (Cem, Fox, 2018), Hayati ve Diğerleri (Hayati, Kanal D), Poyraz Karayel (Zülfikar), Bitmeyen ŞarkıSosyal medya hesapları:   
 celilnalcakan
 celilnalcakan/   


Ajans: Black ListtHaftalık Dizi Programı Haftalık Kanal Programı Günlük Dizi Programı

Dijital Diziler Programı Haftalık Film Listesi

DİĞER Kardeşlerim OYUNCULARI