Çağlar Ertuğrul

Çağlar Ertuğrul kimdir? Çağlar Ertuğrul hangi dizide oynuyor? Çağlar Ertuğrul, Magarsus dizisinde hangi karakteri canlandırıyor? Çağlar Ertuğrul hangi dizilerde oynadı? karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?


 

Dizi: Magarsus |  Rol: 

Dizi: Teşkilat |  Rol: Serdar

Çağlar Ertuğrul
Özgeçmiş:

5 Kasım 1987’de İzmir’de doğan Çağlar Ertuğrul, 2011 yılında Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

Üniversitede katıldığı tiyatro kulübünde sırasıyla; “Romeolar ve Julietler”, “Yobaz” ve “Kaos Teorileri” adlı oyunlarıyla sahneye çıktı. Akademi 35 Buçuk ve 3 M.O.T.A özel oyunculuk okullarında oyunculuk eğitimi alan Çağlar Ertuğrul profesyonel tiyatro hayatına “Leş” ve “Gökten Gelen Adam” adlı oyunlarda rol alarak adım atmıştır. Çağlar Ertuğrul son olarak 2016 yılında Amerika’da West Hollywood The Lee Strasberg Institute’ta Drama eğitimi almıştır.
 
“Dağ”, “Bana Masal Anlatma”, “Dağ2” ve “Biz Size Döneriz” sinema filmlerinde rol alan oyuncu, “Benim İçin Üzülme”, “Boynu Bükükler”, “Galip Derviş”, “Kurt Seyit ve Şura”, “Beyaz Karanfil” ve “Medcezir” adlı TV dizilerinde de yer almıştır.
 
Çağlar Ertuğrul 2017 mart ayından itibaren Star tv'de  yayınlanan "Fazilet Hanım ve Kızları" dizisinde rol almaktadır.

Yer aldığı diziler: Magarsus (Blu Tv, 2022) Teşkilat (TRT 1, 2020) Afili Aşk (Kerem Yiğiter, Kanal D, Arc Film, 2019), Fazilet Hanım ve Kızları (Yağız Egemen), Medcezir (Star Tv), Kurt Seyit ve Şura (Yusuf), Beyaz Karanfil (Başar), Benim İçin Üzülme (Sinan), Galip Derviş, Boynu Bükükler (Ersen)

Çağlar Ertuğrul 'Magarsus' dizisinde '' karakterini canlandırmaktadır.

Sosyal medya hesapları:   
        


Ajans: Gaye Sökmen


DİĞER Magarsus OYUNCULARI