Burak Çelik

Burak Çelik kimdir? Burak Çelik hangi dizide oynuyor? Burak Çelik, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde hangi karakteri canlandırıyor? Burak Çelik hangi dizilerde oynadı? Ateş Türk / Jean Luc Tonnerre karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?


 

Dizi: Ben Bu Cihana Sığmazam |  Rol: Ateş Türk / Jean Luc Tonnerre

Dizi: Senden Daha Güzel |  Rol: Emir

Burak Çelik 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisinde 'Ateş Türk / Jean Luc Tonnerre' karakterini canlandırmaktadır.
Burak Çelik

Özgeçmiş:

Burak Çelik (d. 21 Temmuz 1992, Eyüp) Türk oyuncu ve eski manken. Best Model Of Turkey yarışma öncesi İstanbul Fashion Week’te Hakan Akkaya defilesinde baş manken olarak yer aldı. Hande Yener'in "Kraliçe" adlı albümün kapağında ve "Hasta" klibinde yer aldı. Daha sonra 2013 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World'de birinci seçilmesiyle adını duyurmuştur. Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde 2 ay oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Dolunay Soysert, Ümit Çırak ve Ayşegül Aydından oyunculuk dersleri aldı. Televizyon dünyasına ilk kez “Karagül” dizisi ile 24.Bölümden itibaren adım attı.

 

Kaynak: Resmi Facebook sayfası


Yer aldığı diziler:

Ben Bu Cihana Sığmazam (atv, 2022), Senden Daha Güzel (Emir, Fox, Gold Film, 2022), Kuruluş Osman (Kongar, atv, Bozdağ Film, 2020), Sevgili Geçmiş (Mahir Denizhan, Star Tv, Süreç Film, 2019), Söz (Selim, Star Tv), Kara Yazı (Erdem), Hayat Sevince Güzel (Barış), KaragülSosyal medya hesapları:   

 burakcelikofficial/   


Ajans: TalentoHaftalık Dizi Programı Haftalık Kanal Programı Günlük Dizi Programı

Dijital Diziler Programı Haftalık Film Listesi

DİĞER Ben Bu Cihana Sığmazam OYUNCULARI