Yaz sezonu sona yaklaşırken

Işınla Bizi Scotty 10.8.2016 Nolur Ayrılalım
Nolur Ayrılalım
Diziler açısından son yıllardaki en zor ve karmaşık yaz sezonunu geçiriyoruz. Ağustos'un ortasına geliyoruz. Yaz bitmek üzere. Yeni sonbahar-kış sezonu dizilerinin tanıtımları başladı bile. Bununla birlikte yaz boyunca gerçekleşen çok sayıda olay nedeniyle dizilerin bir kısmı geç yayına başladı, bir kısmı uzun aralar vermek zorunda kaldı. Kimi "yaz dizisi" henüz 2. bölümünü bile yayınlayamadı.
 
Dolayısıyla sezonun sonuna geliyor olmamıza rağmen çoğu dizinin performansını değerlendirmek, hangi dizinin devam edeceğini, hangisinin yaz sonuyla final yapacağını tahmin etmek de güç.
 
Kesinleşenler var elbette. 15 Temmuz akşamı Fox Tv'de yayına başlayan ve dört bölümü ekrana gelen Nolur Ayrılalım için erken final kararı alındı. Romantik-komedi türündeki dizi, farklı konusuyla dikkat çekse de bir türlü istenen performansı yakalayamadı. Aynı dönemde yayına başladığı iki rakibinin verdiği uzun arayla yakaladığı fırsatı da değerlendiremedi ve izlenme oranları düşmeye başladı. Yapımcılığını Sinegraf'ın yaptığı dizi 12 Temmuz Cuma akşamı ekrana gelecek olan 5. bölümüyle veda ediyor. 

Paylaş

Yorum yapın

Nolur Ayrılalım özel dosyaları

 

Tüm Nolur Ayrılalım Bilgileri