Tv yazarları bugün ne yazdı?

Binbir Tv 17.4.2018 Jet Sosyete
Jet Sosyete

17 Nisan 2018 Salı günü, gazetelerin televizyon yazarları köşelerinde ne yazdı?  'Kod Adı Oğlum' geliyor

Sina Koloğlu

Ekrandaki projelerin finallerine doğru yolculuk başladı. Yeni sezon dizilerin de çekimleri devam ediyor. Onlardan biri, ‘Kod Adı Oğlum’... Peki nedir hikayesi? Her şey yolunda giderken, ünlü bir cerrahın oğlunun başına milyonda bir görülen hastalık gelir. Bu dertten kurtarmak için cerrahın ne kadar ileri gidebileceğini sorgulayacak bir proje... Aynı zamanda bir cerrahın yer altı suç imparatorluğuna çekilişinin de öyküsü... Hikaye, heyecan verici. Şimdiden hayal edebiliyorum olabilecekleri... Peki kimler oynuyor?

Yazının devamı>>


Adil karşılaştırma dediğin...
Mesut Yar

Gülse Birsel, “Avrupa Yakası” dizisinden çektiği kadar kimseden çekmedi. İnsanın kendi kalemiyle sınav vermesi ne büyük dert...br> Oysaki günün koşullarında “Jet Sosyete” (Star TV) dizisi için tercih edilen renk, şive, karikatür tipler zenginliği bence fazlasıyla yerinde. Durum komedisi de bir yandan gülümsetiyor...

Eh o zaman Gülse Birsel ne diye “Bir Avrupa Yakası değil” diye taşlanıyor? Bana göre haksız bir karşılaştırma...

yazının devamı>>


Ah şu çılgın Sivaslı Alpler(!)
Yüksel Aytuğ

İnternet sitelerine düşen haberi hiç ciddiye almadım. Hatta gülerek okudum.

Haber şöyleydi:
'Diriliş: Ertuğrul' dizisinin 115'inci bölümünde tarihte de var olan 'Saadettin Köpek' karakterinin Sivas'a geleceğini öğrenen Sivaslılar, 'Köpek'e pusu kurmak için hem telefonla arayarak, hem de sosyal medya üzerinden Sivas Belediyesi ile iletişime geçerek otobüs istedi. Taleplerin artması üzerine, belediye yetkilileri sosyal medya üzerinden açıklama yaptı.

yazının devamı>>


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Jet Sosyete Bilgileri