Geçtiğimiz hafta dizi setlerinden kim, neler paylaştı?

1001 Tv 7.6.2019 Çarpışma
Çarpışma

2018-2019 sezonunun sonunun Ramazan Bayramı'na denk gelmesi nedeniyle çoğu dizi final ya da sezon finali bayram öncesine çekmek zorunda kaldı. Bu yüzden geçtiğimiz hafta, sosyal medya dizi setlerinden yapılan veda paylaşımlarıyla doldu taştı. 


Show Tv'de ekrana gelen Çarpışma'nın final bölümü 30 Mayıs Perşembe günü ekrana geldi. Dizinin başrol oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak ve Alperen Duymaz setten çok sayıda veda karesi paylaştı. 

 

 

Ekrana veda eden bir diğer dizi ise İstanbullu Gelin'di. Star Tv'de 3 sezon boyunca beğeniyle takip edilen dizi 87. bölümüyle son kez ekrana geldi. Birlikte keyifle çalıştıklarını tüm bu süre boyunca dile getiren ve sosyal medya paylaşımlarıyla gösteren İstanbullu Gelin ekibi vedalarından çok sayıda paylaşım yaptı.

 

 

Başarılı bir sezon geçiren Hercai ekibi de sezona 1 Haziran Cuma günü böyle veda etti.

 

Tv8'in sevilen dizisi Kızım da final yapan diziler arasındaydı. Kızım ekibi de 1 Haziran Cuma günü ekrana veda etti.

 

Sezon boyunca en çok izlenen günlük dizi olmayı başaran, Kanal 7 dizisi Yemin'in sevilen ikilisi Özge Yağız ve Gökberk Demirci izleyicilerine bu kare ile teşekkür ederek, yeni sezonda görüşmek üzere veda etti.

 

 

Geçtiğimiz yaz sezonundan beri aralıksız olarak ekranda olan Elimi Bırakma, yeni sezonda geri dönmek üzere 43. bölümüyle sezona veda etti. Dizinin oyuncuları, sezon finalinde ekrana gelen düğün sahnesinden çok sayıda paylaşım yaptı.

 

 

Sezon finali yapan dizilerden olan Sen Anlat Karadeniz ekibinin veda paylaşımlarından...

 

12 Haziran Çarşamba günü yayına başlayacak olan, Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul'un başrollerini paylaştığı Afili Aşk setinden eğlenceli bir video geldi. - 28 Mayıs Salı


Geçtiğimiz yaz sezonundan beri devam eden ve bu yaz da ara vermeden devam edecek olan Erkenci Kuş'un başrol oyuncularından Demet Özdemir, Can Yaman'la olan bu kareyi 1 Haziran Cumartesi günü paylaştı. 

 

Yaz sezonunun yeni dizilerinden Canevim'in oyuncuları ve set ekibi - 2 Haziran Pazar

 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Çarpışma Bilgileri