Yaz Sezonu Dizilerine Toplu Bakış

Işınla Bizi Scotty 16.6.2015 Adı Mutluluk
Adı Mutluluk

 Yaz sezonu haraketli geçecek.Bu yaz sezonunda yayına başlayacak on yedi dizi var. Çoğunluğunu romantik-komedilerin ve gençlik dizilerinin oluşturduğu bu yapımların yayın tarihleri de belli olmaya başladı. Yaz boyunca izleyeceğimiz, hakkında konuşacağımız, bir kısmı belki sonbahar-kış sezonunda da devam edecek olan bu dizilere topluca bir bakalım.

Tanıtımı ilk yapılan ve hakkında en çok konuşulan dizilerinden olan "Adı Mutluluk" Fox Tv'nin bu yaz sezonunda yayınlayacağı üç diziden biri. Başrollerinde Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım'ın yer aldığı dizi Kumsal'ın üniversite sınavları sonucu babasından gizli İstanbul’da bir üniversite kazanmasıyla İzmir’den İstanbul’a uzayan bir özgürlük yolculuğunu anlatıyor. Kumsal, yeni tanıştığı Batu sayesinde ilk kez cesur bir karar alır. Yıllar önce annesinin yaptığı gibi ‘mutluluğu’ aramak için evi terk eder. Süreç Fim'in yapımcılığında hazırlanan dizinin yayın tarihi 23 Haziran 2015, Salı.
Atv'de bu yaz ekrana gelecek olan üç diziden biri olan "Aşk Zamanı" ölmek üzere olan eşine verdiği söz üzerine emekliye ayrılan ve kızlarıyla birlikte bir Ege kasabasına taşınan bir kabadayının ve ailesinin hikayesini anlatıyor. Başrollerinde Yavuz Bingöl ve Deniz Uğur'un yer aldığı, Medyalab tarafından hazırlanan dizinin yayın tarihi henüz belli değil.


Paylaş

Yorum yapın

Adı Mutluluk özel dosyaları

 

Tüm Adı Mutluluk Bilgileri