Sezon finali yapan, veda eden ve yeni başlayanlarla ekranda hareketli hafta

Işınla Bizi Scotty 20.6.2014 Şahane Damat
Şahane Damat

Ekranlarda hareketli bir haftaya giriyoruz. Çok sayıda sezon finalinin yanı sıra yeni başlayan, final yapan, gün değiştiren diziler de var.

2. sezonunda hâlâ iddialı devam eden Paramparça 20 Haziran akşamı yayınlanacak 71. bölümüyle sezona veda ediyor. Nurgül Yeşilçay'ın diziden ayrılışından sonra kadroya dahil olan Şükran Ovalı da bu akşamki bölümle diziye veda ediyor. 

 
Paramparça'nın Pazartesi akşamını şimdilik Hayat Sevince Güzel'e bırakmasının yanı sıra pek çok iddialı dizi de bu hafta tatile çıkıyor. 
 
Son haftalarda, iddialı olduğu TOTAL'de bile izleyici kaybı yaşayan, bununla birlikte Show Tv'nin hâlâ umut taşıyabildiği tek dizisi olan Asla Vazgeçmem 2. sezonunu 56. bölümüyle noktalıyor. 
Benzer bir şekilde son zamanlardaki projelerinin çoğuyla hayal kırıklığı yaşayan Fox Tv'nin elindeki kayda değer bir izleyiciye ulaşabilen az sayıdaki dizisinden biri olan O Hayat Benim de 100. bölümüyle 3. sezonunu tamamlayıp 4. sezonunda geri gelmek üzere tatile çıkıyor.
 

 
Geçen yaz sezonunun çok yüksek oranlara ulaşarak sürpriz yapan ve bu sezonun da en başarılı, en çok konuşulan işlerinden olan Kiralık Aşk'ın son haftalarda izleyici kaybı yaşaması üzerine akıbetinin ne olacağı, 2. sezonuna devam edip etmeyeceği çok tartışılmış, bu konuda uzun süre sessiz kalan yapım firması sonunda dizinin devam kararının alındığını açıklamıştı. Ortaks Yapım'ın Star Tv için hazırladığı romantik-komedi türündeki dizi de 24 Haziran Cuma akşamı 52. bölümüyle sezona veda ediyor.

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Şahane Damat Bilgileri