Terminatör Hazal

Uzunçorap 25.3.2015 Paramparça
Paramparça

Bu Bölümde Neler Oldu? Hızlı Tur:
Cihan (Erkan Petekkaya) camı kırıp Gülseren (Nurgül Yeşilçay)'i kurtardı, hastaneye götürdü. Olayın hırsızlık olduğu sanılıp Keriman (Nursel Köse) tutuklandı, hapishaneye kondu. Özkan (Tolga Tekin), oto tamircisi arkadaşının Engin'e para vererek yalancı şahitlik yaptırarak paçayı sıyırdı. Cihan olaydan sonra eve kamera taktırdı. Dilara (Ebru Özkan) ve Candan (Ahu Yağtuğ) yeni bir katakulli hazırladılar ve bu yüzden Gülseren evi terketti, Cansu (Leyla Tanlar) da Dilara'nın evine dönmek zorunda kaldı. O dönünce Hazal (Alina Boz) odasını geri vermek zorunda kaldı. Hazal Ozan (Burak Tozkoparan)'dan birikmiş intikamını Cansu'nun Ozan'ın yaşgünü için hazırladığı anı defterini sulara atarak, Cansu'dan intikamını ise Cansu'nun hoşlandığı Yağız'la çıkarak aldı. Gülseren Cansu'yla barışınca, o ve Cansu evlerine döndüler. 

Bölümde En Güzel Yer
Paramparça'nın bu bölümdeki en iyi gelişmelerinden biri, artık Gülseren'in Cihan'a güvenmeye başlaması oldu. Bu da Cihan'ın Gülseren'in dayısının oğlu Sait'i İzmit'ten bulup getirmesiydi. Böylece Gülseren'i Cansu'nun gözünde aklamış oldu. Gülseren'in Cihan'a güven duymaya başladığını da birlikte yedikleri akşam yemeğinde, Gülseren'in bakışlarından anladım. Daha uzun, daha inançlı, gözlerini kaçırmadan bakıyordu Cihan'a.

Bölümde En Gücendirici Yer
Bölümde kalbimi kıran bir yer, Dilara elinde yanlış yorumlanmış fotoğraflarla çıkıp geldiğinde, Gülseren'in kesici bakışlarla Cansu'ya bakması sonra da evi apar topar terketmesiydi. Kızcağız yani Cansu daha ağzını bile açmadan, gayet normal bir tepki verdiğinde Gülseren daha oracıkta infaz etti kızı. Cansu'nun yerinde Hazal olsaydı, değil evi terketmek, Hazal'ı inandırabilmek için etrafında deli divane olurdu, fakat Cansu'yu hala bağrına basamadı Gülseren. Elleriyle seviyor ama gönlüyle henüz sevemedi, benimseyemedi. İyi kalpli bir teyzeden hallice Cansu'ya karşı. Doğrusu hangi bölümde, hangi olaydan sonra Gülseren Hazal'ı kalbinden çıkartacak da, Cansu'yu alacak ve sahiplenecek, çok merak ediyorum.

Gelecek Bölüm için Tahminlerim:
Daha fragman çıkmadı. Bu son bölümde de fazla bir şey olmadı. O yüzden önümüzdeki bölüm yepyeni olayların filizlenmesi olabilir. Keriman hapishaneden çıkar, çünkü hapishanede olaya etkisiz eleman. Dilara Cihan'ın gazete duyurusunu görünce küplere biner ama ne yapar, zaten yapıyor elinden gelenden fazlasını. Yoksa itibarını rezil etmiş Alper'i vekil kılar mıydı, zaten sınırlarını aşıyor. Yağız saldırıdan kurtulduysa Cansu onu ziyaret edince Hazal'ın yalanını öğrenir (Cansu'nun sevgilisi Kerem masalı) ve bu da yalıda yeni bir krize sebep olur. Dilara'nın artık bir önlem alması lazım, elleri böğründe Hazal'ı izleyip duruyor. Cihan Alper'i şirketten defetmenin yollarını arar. Gülseren'in boşanma davası görülür, artık kuşlar kadar özgürdür. Rahmi'nin kumar borcu bu bölüm ortaya çıkar, Dilara bunları da ödemek zorunda kalır, canı sıkılsa da sineye çeker.


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Paramparça Bilgileri