Tv yazarları bugün ne yazdı?

Binbir Tv 14.5.2018 Paramparça
Paramparça

14 Mayıs 2018 Pazartesi günü gazetelerin televizyon yazarları köşelerinde ne yazdı?
 

‘Tolgshow’ 13 bölüm daha sürecek
Sina Koloğlu

Fırat Parlak’la konuştum... Bugüne kadar Tolga Çevik’in şovunun sahne performans sayısı, 1 bin 50... “Bu, bizi gerçekten hem mutlu etti, hem de yordu” diyor Parlak... 13 yeni bölüm daha çekilmiş. FOX’ta yaz aylarında yayında olacak. Sonra? ‘Eh bir dinlenelim durumu’ var anladığım... Meşakkatli, çok çaba harcanan bir proje... Bunun gibi yabancı TV’lerde şov programı çok oluyor. Bizdeki ‘dizi furyası’ arasından sıyrılıp, bu kalitede bir yapıma imza atmak kolay bir iş değil.

yazının devamı>>


‘Survivor’ın içindeki eğlenceli yarışmalar
Ali Eyüboğlu

“Survivor” yarışmasının birçok ilginç yanı var. “Survivor”, adada yarışma şartlarında yaşamanın, açlığın, ucunda yemek olan ödülü kıl payı kaçırmanın, sevdiğine hasretin, rekabet ve hırsın insanlara neler yaptırdığını görmek için ideal bir laboratuvar…
“Survivor”, yarışmacılar sadece parkurlarda performans gösterdiği bir format da değil. “Şampiyon”luk hedefiyle Dominik’e gidenlerin genel kültür ve zekalarını ortaya çıkaran yarışmalar da var “Survivor”da.

yazının devamı>>


İki dizili günlere geri dönülüyor
Mustafa Doğan

Kanalların prime time kuşağında iki dizi birden yayınladığı günlere dönüş olacağı, kulislerde bir süredir dolaşan bir iddiaydı.
Şimdilerde yüksek sesle dillendirilir oldu bu. Diğerlerine öncülük edecek adres, atv olacak gibi görünüyor.
Konuşulanlara göre yapımcılarla mutabakat sağlamışlar. atv’nin dışında Fox TV yönetimi de bu fikre sıcak bakıyormuş.
Buna göre… Eskiden olduğu gibi, en çok izlenen zaman dilimi olan prime time kuşağı yine PT1 ve PT2 olarak ikiye bölünecek. Her kuşakta 60’şar dakikalık bir dizi yayınlanacak.

yazının devamı>>


Paylaş

Yorum yapın

Köşe yazarları Paramparça hakkında ne yazdı?

 

Tüm Paramparça Bilgileri