Paramparça'nın dönüşü Pazartesi'yi nasıl etkiledi?

Işınla Bizi Scotty 15.9.2015 Paramparça
Paramparça

 Yaz boyunca büyük başarılar elde eden, geniş izleyici kitlelerine ulaşmayı başaran ve kış sezonuna devamına karar verilen dizilerin, önceki kış sezonun başarılı dizilerinin geri dönüşüyle bu başarıyı sürdürüp sürdüremeyecekleri çok tartışılan konuların başında geliyordu. Bu bakımdan Pazartesi akşamları, özellikle en çok merak edilen günlerden biriydi.
 Yaz sezonun en sürpriz başarılarından olan "Kırgın Çiçekler", aynı tarihlerde yayına başladığı "Tatlı Küçük Yalancılar", "Ne Münasebet" gibi dizilerin çok önünde yer alarak gittikçe yükselen bir izlenme oranıyla sağlam bir kitle edinmiş görünüyordu.

Bununla birlikte "Kırgın Çiçekler", yaz sezonun hem aldığı izlenme oranları hem de sosyal medyada yarattığı etkiyle en başarılı dizilerinden olan "Güneşin Kızları"nın Perşembe'den Pazartesi'ye alınmasıyla ilk sınavıyla karşı karşıya kaldı. "Kırgın Çiçekler", Kanal D'nin sevilen dizisinin yayınlanmaya başladığı ilk Pazartesi günütüm gruplarda yeni rakibine az farkla da olsa geçildi. Sonuçta her iki dizi de bu yeni rekabetten, izlenme oranları anlamında çok zarar görmemiş gibiydi.


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Paramparça Bilgileri