Sarp'ın Sırrı

Uzunçorap 14.3.2015 Maral
Maral

Hazal Kaya'yı Maral, Aras Bulut İynemli'yi Sarp rolünde izlediğimiz, Maral yine güzel bir bölümle karşımızdaydı. Önce, bölüm gelişmeleri:
Maral hırsızlık krizini kendi yöntemiyle çözdü, Sarp'ın babası kim belli oldu, Halis Bey (Reha Özcan)'in oğlu, Arya'nın kardeşi Oytun Fransa'dan geldi, Arya Amerika'ya gitti.

Gizemi sürenler: Bu bölümde de Deniz'le Benan arasındaki ilişkiyi çözemedik. Ama bir şeyler ortaya çıktı: Benan'ı Luna'ya Deniz aldırmış. Yurt dışında okuduğunu şeklinde yalan da söyleyerek. Bundan amacı Benan'ın Arya'yı Luna'dan uzaklaştırmasını sağlamakmış. Benan bunu yapamadı. Deniz Benan ve Arya'nın bir çocuğu olacağını bilmiyor galiba, anlaşılan Benan'la çok yakın da değiller. Benan da Arya'yı hiç merak bile etmiyor, o da enteresan bir tip. Arya da gittikten sonra Luna'daki durumu şu anda etkisiz eleman gibi. Bakalım kendisini daha aktif bir şekilde görecek miyiz.

Bu arada Sarp ve Taso malları niye çaldılar, o belli oldu, Halis'e zarar vermek için, peki birilerine faydalı olmak için mi,  o kadar malı ne yaptılar, götürüp çöpe mi attılar belli değil. satmaya kalkışırlarsa yakalanma riskleri de var. Bu 60 bin Tl'lik mal mevzusu kapanmadı, ileri bölümlerde tekrar karşımıza çıkabilir.

Gelelim romantizme: Sarp'a rakip geldi. Bu bölüm diziye, Kaçak Gelinler dizisinden tanıdığımız Fırat Altunmeşe, Oytun rolünde katıldı. Maral Sarp ve Oytun arasında kalacak gibi. Maral'in kalbi Sarp'ta, o konuda bir kafa karışıklığımız yok da, Oytun ve Sarp Maral için karşı karşıya gelecekler gibi. Oytun hem zeki hem iyi kalpli birine benziyor. Dizinin serseri aşığı, kötü çocuğu Sarp, efendi aşığı, düzgün oğlanı da Oytun olacak gibi. 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Maral Bilgileri