Kış Sezonundan yaz sezonuna geçerken dizi günlüğüm

Uzunçorap 9.5.2016 Hayat Şarkısı
Hayat Şarkısı

Kış Sezonu bitip yaz sezonu başlarken bu sezon geçişinde, sevgili bir dizi izleyicisi olarak bu sezon hangi dizileri izledim, hangisini yarım bıraktım, yenilerden de hangilerine hevesim var diye kendi dizi analizimi yapayım dedim.

Pazartesi akşamım boş. Paramparça'dan bu sezon başında koptum. Konular çok savruldu dağıldı gibi geliyor. Yeşil Deniz'le ancak  tanışıklığım var, uzaktan meraba meraba. Yeni diziler "Aşk Yalanı Sever" ve "istanbul Sokakları" şu ana kadar bir cezbede bulunmadılar. Gelecekte ne olur belli olmaz.
Salı akşamı haftamın en bomba akşamı. İzlediğim dizilerin dolduğu akşam. Önce Hayat Şarkısı'nı izliyordum. Sonra Kış Güneşi yayınlanmaya başladı. Hayat Şarkısı'nı taca atıp Kış Güneşi'ni izlemeye koyulmuşken Kiralık Aşk'tan sonraki favori dizim "Göç Zamanı" Salı'ya kaydırıldı. Ben de bıraktım hepten ipinucunu. Teker teker gelin. Ama yoookkk. Bir de bu dizilerin haricinde Yunus Emre dizisini de ilgim var. Bir fırsat bulup izlemeye başlamak istiyorum. 
Çarşamba akşamı da Pazartesi gibi dizisizim. Poyraz Karayel'le geçen sezonda bir yerde vedalaştım. Poyraz ve Ayşegül'ün ilişkisine Sema'nın "İlişkinizi biltirin, yoksa Babaya söylerim" tehditleri inandırıcı gelmememişti. Söyle yani ne var, baba Poyraz'dan iyisini mi bulacak, üstelik babasının yanına uğramayan Ayşegül böylece gözünün önünde olacak, diyerekten. Geçelim... 

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Hayat Şarkısı Bilgileri