Kalabalık bir sonbahar-kış sezonu başlıyor

Işınla Bizi Scotty 2.9.2016 Bana Sevmeyi Anlat
Bana Sevmeyi Anlat
Eylül'ün gelişiyle ekranların sonbahar-kış sezonu telaşı da başladı. Bütün kanallarda çok sayıda iddialı yapımın tanıtımları şimdiden dönüyor. Bazı kanalların çok güvendikleri ve kalabalıkta kaybolmasını istemedikleri bazı yapımlarsa Eylül'ü beklemeden yayına başladılar bile; Bodrum Masalı, Rüzgarın Kalbi, Bana Sevmeyi Anlat gibi..
 
Başta Fox Tv olmak üzere, kanallar önceki sezondan ve yazdan devam edenler, yeni sezonda eklenecek yeni dizilerle haftalarını çok doldurdular bile. Fox Tv yazı başarılı geçiren kanallardan biri oldu. Üç yaz projesinden biri erken final yapsa da diğer ikisinin durumu iyi. Özellikle No 309 (Çarşamba) tüm haftanın en çok izlenen dizilerinden biri, yazın en yüksek reytingine ulaşmış yapımı. Hayat Sevince Güzel'in (Pazartesi) inişli çıkışlı haftaları olsa da TOTAL'deki yerini hiç kaybetmediği gibi özellikle son bölümüyle tüm gruplarda tatmin edici bir sonuç aldı. Fox'un yeni iki dizisinden Bana Sevmeyi Anlat (Cuma) ilk bölümüyle mütevazı oranlarla başlamış olsa da günün en çok izlenen dizisi olmayı başardı. Rüzgarın Kalbi (Cumartesi) ikinci bölümüyle Cumartesi'nin lideri oldu.
 


 

Bu dört yapımın yanında Fox'un geçen sezondan devam eden Kördüğüm (Perşembe) ve O Hayat Benim (Pazar) dizileri yeni sezonlarına başlamak için gün sayıyor. Bu durumda kanalın sadece Salı akşamı boş kalmışken anons edilen ya da fragmanı yayınlanan üç dizisi de hazırda bekliyor: Familya, Yıldızların Altında ve Kalbimdeki Deniz. Bir de Muhteşem Yüzyıl: 4. Murad'ın da Fox'a transfer olduğu konuşuluyor. 
 

Toplamda Kanalın son-bahar kış sezonuna hazırlanan 10 projesi bulunuyor. Bu ne demek olabilir? Kanalların uzun zamandır vazgeçmiş olduğu PT2 geri mi dönüyor (Bu konuda çok ümitlenmemek lazım)? Ya da projeler anons edilmelerine rağmen, diğer dizilerin olası başarısızlık durumları için yılbaşını mı bekleyecekler? Yoksa durumları şu an kötü görünmese de yeni projeler için feda edilecek yaz dizileri mi var (Akla sadece Hayat Sevince Güzel geliyor)? Önümüzdeki haftalarda netlik kazanacak.
 

 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Bana Sevmeyi Anlat Bilgileri