Tv yazarları bugün ne yazdı?

Binbir Tv 1.6.2018 Kadın
Kadın

1 Haziran 2018 Cuma günü gazetelerin televizyon yazarları köşelerinde ne yazdı?
 

Tatlı bir çete
Mesut Yar

Şu okur mektubunu alana kadar hakikaten güleceğim yoktu ama izninizle bir kahkaha patlatıyorum, bakar mısınız: “Yine ‘Kadın’ (FOX) dizisi, yine avazımız çıktığı kadar ‘yok artık’ diye bağırtan sahneler...

Şimdi Enver Bey yüklü bir sipariş alıyor. İşi yetiştirmek için meşhur ekibi ile gizlice el âlemin dükkanına giriyorlar, makineleri kullanarak işleri bitiriyorlar. El insaf! Başkasının işyerine gizlice gir, ipliğini, makinesini, elektriğini kullan. Sonra ‘iş yaptım’ diye rahatça parayı cebe indir. İyi de bu bir suç ya da büyük bir ayıp değil mi? Yani iyi insanlar(!) yapınca bu iş normal mi oluyor?

yazının devamı>>


'Vartolu bir yana!'
Sina Koloğlu

Mekanına ev ahalisiyle sık sık kahvaltıya gittiğimiz, ‘Çukur’ dizisini izleyen bir kardeşimiz var. “Son bölümler artık sıktı abi, dizi kendini tekrarlıyor ama Vartolu tek başına yetiyor” dedi. Bir de İdris Koçovalı’dan bahsetti. Samimi olarak belirteyim, Vartolu (Erkan Kolçak Köstendil) sahneleri gelince, dizi bir başka oluyor. “Sena’yı delirmiş kız şekline soktular, olmamış” diye de ekledi kardeşimiz... İzledim, zor tabii ki, Dilan Çiçek Deniz kızımız, elinden geldiğince oynamış. Ama hani alıp da götürmüyor. Bazı diziler, ‘film gibi dizi’ sistemine uymaz. ‘Çukur’, ‘telenovela’ değil, sorun burada yatıyor.

yazının devamı>>


Hatipoğlu Hoca çocuklara özel program yapmalı
Yüksel Aytuğ

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun atv ekranlarındaki iftar ve sahur programları reyting rekorları kırıyor, birbirinden iddialı dizileri, ana haber bültenlerini, yarışmaları geride bırakıp listede rahatlıkla ilk üçte yer almayı başarıyor.
Hatipoğlu Hoca'ya gösterilen bu büyük ilginin sebeplerini bu köşede maddeler halinde sıralamıştım, tekrarlamaya gerek yok. Asıl dikkatimi çeken ise programa çocukların gösterdikleri büyük ilgi.

yazının devamı>>


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Kadın Bilgileri