Tv yazarları bugün ne yazdı?

Binbir Tv 19.4.2018 Kadın
Kadın

19 Nisan 2018 Perşembe günü, gazetelerin televizyon yazarları köşelerinde ne yazdı?  Türk dizisi pazarlıyor

Sina Koloğlu

Keshet, önemli bir dizi format yapım ve pazarlama şirketi... İsrail’in en önemli yayını ‘Keshet 12’nin de sahibi. Şirket, dizi ve yarışma formatında dünya çapında... Ünlü ‘Homeland’ dizisinin babası ‘Prisoners of War’ bu şirketin bir ürünü. ‘Rising Star’ ve ‘Master Class’ gibi dünya ülkelerine pazarlanan yarışma formatı da onların. Şimdi, Blu TV’de gösterilen Türk dizisi ‘7 Yüz’ün pazarlamasını aldılar. Genco Erkal, çok uzun bir aradan sonra ilk defa bir dizide yer aldı. 

yazının devamı>>

Fragmanlara dikkat
Yüksel Aytuğ

Hafta boyunca FOX izleyicileri, günün hemen her saatinde 'Kadın' dizisinin fragmanını izlemek zorunda kaldılar. Fragmanda, ailenin reisi 'Enver', kız kardeşinin kocasına göz koyduktan sonra onun hayatını allak bullak eden diğer kızını adeta canlı canlı gömüyordu.
Anne, kızlarının ruhsal dengesinin bozuk olduğunu söyleyince; 'Enver', üstüne basa basa şöyle diyordu: "Benim kızım ablasına iliğini verdi diye intihar edecekse etsin.

yazının devamı>>


İki reyting patlaması
Mustafa Doğan

ŞU reyting nelere kadir! Bu gözler, reyting uğruna kafasında bardak kıranı da gördü, canlı yayında uçmaya çalışanı da...
Hâlâ türlü tuhaflıklara şahit oluyoruz, olmaya da devam edeceğiz. Zira reyting demek para demek!
Ama “reyting patlaması”na ilk kez şahit oluyorum.
Bahse konu kişi Gizem Karaca. Reytinglerden yana yüzü gülmeyenlerden genç oyuncu.

yazının devamı>>


Paylaş

 

Tüm Kadın Bilgileri