Haftanın Dizi Gündemi / 25. Hafta

1001 Tv 17.6.2019 Leke
Leke

2019 yılının 25. Haftası (17 Haziran Pazartesi - 23 Haziran Pazar 2019), önceki haftaya göre durağan bir hafta. Geçtiğimiz hafta (4) yeni dizi başlamış; ekranın en uzun soluklu dizisi, Kanal D'de ekrana gelen "Arka Sokaklar" sezon finali yapmış; Trt1'de pazar akşamüstü kuşağında ekrana gelen "Tozkoparan" yeni yayın günü ve yayın saatiyle yeni sezonuna başlayarak ekrana dönmüş; Blu Tv'de ekrana gelen "Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana'da" dizisi ise altıncı sezonunun (6). bölümüyle final yapmıştı.

 

Bu hafta ise salı gününde hareketlilik var. Salı günü resmi bayram tatilinde iki hafta, geçtiğimiz hafta da maç yayını sebebiyle olmak üzere üç haftadır ekrana gelmeyen Star Tv dizisi "Erkenci Kuş" dizisi yeni bölümüyle ekranda. Aynı gün yayınlanan Kanal D dizisi "Leke" ise bu hafta sezon finali yaparak ara veriyor .

 

Haftanın diğer günlerinde, Pazartesi günü Atv'de Canevim, Trt1'de Tozkoparan, salı günü Star Tv'de Erkenci Kuş, Kanal D'de Leke, Atv'de Kimse Bimmez, çarşamba günü Kanal D'de Afili Aşk, perşembe günü Star Tv'de Benim Tatlı Yalanım, Trt1'de Tek Yürek, Cuma günü Fox'ta Her Yerde Sen ekrana gelecek diziler. Geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da hafta sonu dizi yayını yok. Bu hafta tv kanalları yeni bölümleriyle 9 dizi yayınlıyorlar.

 

»  25. Hafta Haftalık Dizi Programı « 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Leke Bilgileri