Haftanın Dizi Gündemi / 24. Hafta

1001 Tv 15.6.2019 Afili Aşk
Afili Aşk

Haftanın dizi gündemi - 24. Hafta (10 Haziran Pazartesi - 16 Haziran Pazar 2019)

 

2019 yılının yirmi dördüncü haftasının ilk beş gününde yoğun hareketlilik var. Geçtiğimiz hafta bayram haftası olması sebebiyle bayrama özel olarak Trt1'de "Dengi Dengine" adlı mini dizi ekrana gelmiş ve cuma günü itibarı ile de final yapmıştı. Fakat bayram haftasının bitmesiyle birlikte yeni diziler peşpeşe yayınlanmaya başladılar.

 

Peki bu hafta hangi yeni diziler ekranla buluştu, hangi dizi yeni sezonuna başladı, hangi dizi sezon finali yapıyor, haftanın gelişmeleri neler?

 

Pazartesi akşamı Atv ekranında, kanalın yeni dizisi Canevim'in ikinci bölümü ekrana geldi. Bayram haftasında tekrar bölümleriyle ekrana gelen "Canevim" bu hafta yeni bölümü izleyicilerle buluştu. Günün diğer dizisini ise Trt1 yayınladı. Trt1 kış sezonunda pazar günleri öğleden sonra yayınladığı ve yayın günüyle saatine rağmen dikkate değer bir reyting almayı başaran Tozkoparan dizisine 14 Nisan'da sezon finali yapmıştı. Diziyi u hafta yeni gününde ve prime time yayın saatinde (saat 20:00'de) yeni sezonuna başlattı. Diğer kanallar bu akşam dizi yayınlamadılar.

 

Salı akşamı Star Tv geçen yaz yayınlamaya başladığı ve ara vermeden bu yaz da ekrana getirmeye devam edeceği popüler dizisi "Erkenci Kuş"u maç yayını sebebiyle bu hafta yayınlama kararı aldı. Günün dizileri ise Atv ile Kanal D'den geldi. Atv başrollerini Keremcem, Özgü Kaya ve Engin Hepileri'nin paylaştığı, Baba Film yapımı yeni dizisi "Kimse Bilmez"i ilk kez seyirciyle buluşturdu. Kanal D ise kış sezonunun bitimine yakın başlattığı dizisi "Leke"yi sekizinci bölümüyle ekrana getirdi.

 

Çarşamba akşamı günün dizileri Kanal D ile Blu Tv'den geldi. Kanal D başrollerini Burcu Özberk ile Çağlar Ertuğrul'un paylaştığı Arc Film yapımı yeni yaz dizisi "Afili Aşk"ı ilk bölümüyle ekrana getirirken, online kanal Blu Tv ise yotubue'da yayınlanmaya başlayıp daha sonra Blu Tv'ye transfer olan bağımsız yapımlı dizisi "Sıfır Bir: Adana"yı final bölümüyle son kez yayınladı. Blu Tv dizinin yapımcılarıyla işbirliklerinin devam edeceğini, "Sokağın Çocukları" isimli yeni bir dizinin hazırlığında olduklarını da duyurdu.

 

Perşembe akşamı yine yeni bir dizi, bu kez Star Tv ekranında izleyici ile buluştu. Başrollerini Aslı Bekiroğlu, Furkan Palalı ve Lavinia Ünlüer'in paylaştığı yeni yaz dizisi "Benim Tatlı Yalanım" ilk bölümüyle ekrana geldi. Günün diğer dizisi ise Trt1'in iki hafta aradan sonra yeni bölümüyle ekrana getirdiği "Tek Yürek" oldu.

 

Cuma akşamı Fox kanalında, başrollerini Aybüke Pusat ve Furkan Andıç'ın paylaştığı, Karga Seven yapımı yeni yaz dizisi "Her Yerde Sen" ilk bölümüyle ekrana geldi. Günün diğer dizisi ise, bayram öncesi haftada sezon finali beklenirken bir bölüm daha yayınlanan ve bu hafta sezon finali yapan ekranın en uzun soluklu işi Kanal D dizisi "Arka Sokaklar" oldu.

 

Bu akşam (15 Haziran Cumartesi) ve Pazar akşamı herhangi bir dizi yayınlanmıyor.

 

Haftanın genelindeki programları katerogilerine göre özetlersek:

Yeni Diziler: Kimse Bilmez (Salı, Atv), Afili Aşk (Çarşamba, Kanal D), Benim Tatlı Yalanım (Perşembe, Star Tv), Her Yerde Sen (Cuma, Fox)

Sezon Finali: Arka Sokaklar (Cuma, Kanal D)

Yeni Sezon: Tozkoparan (Pazartesi, Trt1)

Yeni Bölümler: Leke (Salı, Kanal D), Perşembe (Tek Yürek, Trt1)

 

»  24. Hafta Haftalık Dizi Programı « 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Afili Aşk Bilgileri