Geçtiğimiz hafta dizi setlerinden kim, neler paylaştı?

1001 Tv 4.1.2019 Çukur
Çukur

Geçtiğimiz hafta (28 Ocak - 3 Şubat) sosyal medyada dizi setlerinden neler paylaşıldı?


Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve dizinin küçük oyuncuları Kübra Süzgün ve Ali Semi Sefil'in de yer aldığı bu kareyi, Kadın setinden 29 Ocak Salı günü paylaştı.

 

29 Ocak Salı günü Çukur setinden, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan ve Perihan Savaş'ın da yer aldığı çok sayıda fotoğraf geldi.

 

 

Bir Litre Gözyaşı'nın küçük oyuncusu Revna Çolak'ın setteki yaş günü kutlamasından Miray Daner ve Revna Çolak - 29 Ocak Salı

 

 

Özgür Özberk, Erkenci Kuş dizisine veda ettiğini, Can Yaman'la olan bu kare ile duyurdu. - 29 Ocak Salı

 

Sen Anlat Karadeniz'in küçük oyuncusu Demir Birinci, İrem Helvacıoğlu ve Furkan Aksoy'un da bulunduğu bu kareyi 29 Ocak Salı günü paylaştı.

 

Ekrana veda eden Bir Litre Gözyaşı setinden paylaşılan veda fotoğraflarından, Miray Daner ve Mert Yazıcıoğlu'nun da bulunduğu bu kare 30 Ocak Çarşamba geldi.

 

Demet Özdemir, Cihan Ercan, Ceren Taşçı ve Anıl Çelik'in de bulunduğu bu kareyi Erkenci Kuş setinden 30 Ocak Çarşamba günü paylaştı.

 

Aslı Enver ve Güven Murat Akpınar'ın bu ısısı yüksek videosu, İstanbullu Gelin setinden 31 Ocak Perşembe günü geldi. 

 

 

Nur Fettahoğlu, Batuhan Ekşi ile olan bu eğlenceli videoyu Kardeş Çocukları setinden 31 Ocak Perşembe günü paylaştı. Aras Bulut İynemli, Necip Memili ve Öner Erkan'ın da bulunduğu bu kareyi Erkan Kolçak Köstendil, Çukur setinden 1 Şubat Cuma günü paylaştı.

 

Kızım setinden Buğra Gülsoy ve Beren Gökyıldız - 1 Şubat Cuma

 

İstanbullu Gelin setinden Salih Bademci, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Fatih Koyunoğlu ve Kaan Çakır'ın bulunduğu bu kare Özcan Deniz'in gözünden - 2 Şubat Cumartesi

 

Haftanın son paylaşımı Hazal Kaya ve Reha Özcan'dan - 2 Şubat Cumartesi / Bizim Hikaye

 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Çukur Bilgileri