Geçtiğimiz hafta dizi setlerinden kim, neler paylaştı?

1001 Dizi 29.10.2018 Ağlama Anne
Ağlama Anne

Geçtiğimiz hafta (22-28 Ekim) sosyal medyada dizi setlerinden neler paylaşıldı?

22 Ekim Pazartesi günü, Sen Anlat Karadeniz setinde, dizinin Yiğit'i Demir Birinci'nin doğum günü kutlandı. İre Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe'nin de yer aldığı bu fotoğraf ve videoyu Demir Birinci paylaştı. Sevda Erginci, Onur Tuna'yla olan bu kareyi 22 Ekim Pazartesi, Yasak Elma setinden paylaştı.

 Can Kırıkları setinden Hande Doğandemir - 22 Ekim Pazartesi 

 

Burak Sevinç, Meriç Aral'la olan bu kareyi "Bir gün yine eğleniyoruz" notuyla paylaştı. - 23 Ekim Salı


Ceren Moray'ın da yer aldığı bu Avlu set fotoğrafı, Demet Evgar tarafından 25 Ekim Perşembe paylaşıldı.Jet Sosyete setinden Gülse Birsel ve Enis Arıkan - 25 Ekim PerşembeAras Bulut İynemli, Berkay Ateş ve Necip Memili'nin de yer aldığı bu kareleri Çukur setinden 25 Ekim Perşembe paylaştı.


Alp Navruz, bu kareyi Elimi Bırakma setinden "Ekip ruhu" notuyla paylaştı. - 25 Ekim PerşembeEkin Mert Daymaz, Aslıhan Malbora ile olan bu kareyi Ağlama Anne setinden 26 Ekim Cuma günü paylaştı.


Hakan Yılmaz, Evrim Alasya'nın da yer aldığı bu eğlenceli videoyu, Koca Koca Yalanlar setinden 26 Ekim Cuma günü paylaştı. 

 

Hazal Kaya, Yiğit Can Konyalı ile olan bu videoyu, Bizim Hikaye setinden 27 Ekim Cumartesi paylaştıEren Vurdem, Burak Sevinç'in doğum gününü 27 Ekim'de bu video ile kutladı.Veda eden Bir Umut Yeter setinden, Tolgahan Sayışman ve Esra Bilgiç'in de yer aldığı bu kareleri Hazal Subaşı 27 Ekim Cuma günü paylaştı.Nurgül Yeşilçay, Burak Dakak ve Aleyna Özgeçen ile olan bu kareyi Gülperi setinden 27 Ekim'de paylaştı. 

 

Gazeteci Ali Eyüboğlu, Sen Anlat Karadeniz seti ziyaretinden İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe'nin yer aldığı bu kareyi 27 Ekim'de paylaştı.Bestemsu Özdemir, Uraz Kaygılaroğlu'nun da yer aldığı bu videoyu Ege'nin Hamsisi setinden 28 Ekim Pazar günü paylaştı.Alp Navruz ve Alina Boz, Elimi Bırakma'nın yeni bölümünü 28 Ekim Pazar akşamı bu kare ile hatırlattı.


Haftanın son paylaşımını Aslıhan Malbora, Birce Akalay ile olan bu kareyle 28 Ekim Pazar günü yaptı.


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Ağlama Anne Bilgileri