Geçtiğimiz hafta dizi setlerinden kim, neler paylaştı?

1001 Dizi 24.9.2018 Söz
Söz

Yeni sezonun başlamasıyla birlikte, devam eden dizilere yenilerinin ve geri dönenlerin de katılmasıyla yoğun bir hafta oldu. Geçtiğimiz hafta (17-23 Eylül) sosyal medyada dizi setlerinden kim, neler paylaştı?


Burak Sevinç, Söz setinden Eren Vurdem, Görkem Sevindik, Atyaç Şaşmaz ve Doğukan Polat'ın olduğu bu karavan fotoğrafını 17 Eylül'de paylaştı. Can Yaman bu kareyi 17 Eylül'de Erkenci Kuş setinden "Waiting in RV for my part to play" notuyla paylaştı.

 

Koca Koca Yalanlar setinden Hakan Yılmaz ve Evrim Alasya - 17 Eylül Pazartesi

 

 

 

Eda Ece'nin Şafak Pakdemir'le paylaştığı bu kare de Yasak Elma setinden - 17 Eylül Pazartesi

 Bu siyah-beyaz kareyi de Alp Navruz, Elimi Bırakma setinden 17 Eylül'de paylaştı.Burcu Kıratlı'nın paylaştığı bu video Aşk ve Mavi setinden - 17 Eylül PazartesiAslı Enver, İstanbullu Gelin'in yönetmeni Zeynep Günay Tan'la olan bu kareyi 18 Eylül Salı günü paylaştı.Kadın dizisinin setine yolculuk sırasında, Feyyaz Duman'la olan bu video ise Ece Özdikici tarafından paylaşıldı - 18 Eylül SalıBurak Yörük, Cihan Şimşek'le olan bu videoyu 4N1K setinden 19 Eylül Çarşamba paylaştı.

 

 


Sarp Apak ve Enis Arıkan'ın videosu Jet Sosyete setinden - 19 Eylül Çarşamba

 Aytaç Şaşmaz'ın Görkem Sevindik'le paylaştığı bu siyah beyaz set fotoğrafı 20 Eylül Perşembe gününden.Fatih Koyunoğlu'nun Aslı Enver'le İstanbullu Gelin setinden paylaştığı bu kare ise 20 Eylül Perşembe'den.Kubilay Aka, bu 'Celasun'a dönüşme videosunu Çukur setinden, 20 Eylül Perşembe paylaştı.Tülin Özen ve Yıldıray Şahinler'i maç izlerken ve Mert Fırat'ın da telefonla konuşurken görebildiğimiz bu videoyu Aslıhan Gürbüz, Ufak Tefek Cinayetler setinden paylaştı - 20 Eylül Perşembe4N1K'nın genç oyuncularının tümünün yer aldığı bu videoyu Gözde Mutluer, 20 Eylül Perşembe paylaştı.Demet Özdemir, Ceren Taşçı, Öznur Serçeler ve Anıl çelik'in yer aldığı bu kare Ali Yyğcı'dan - Erkenci Kuş / 21 Eylül CumaTolgahan Sayışman, bu kamera arkası fotoğrafını 21 Eylül'de Bir Umut Yeter setinden paylaştı.Bu kare ise Alina Boz'dan - Elimi Bırakma / 21 Eylül Cuma


Bu karavan videosu Gökçe Bahadır'dan - Ufak Tefek Cinayetler / 21 Eylül Cuma

 

 


Erkenci Kuş setinden bu eğlenceli videoyu Birand Tunca 21 Eylül Cuma paylaştı.

 22 Eylül Cumartesi, başrol oyuncuları Demet Özdemir ve Can Yaman, Erkenci Kuş'un yeni yayın günü bir dizi paylaşımla hatırlattı.

 Şükrü Özyıldız'la olan bu kareyi Caner Şahin, Nefes Nefese setinden 22 Eylül Cumartesi paylaştı.Cansel Elçin'in Özlem Yılmaz'la 22 Eylül'de paylaştığı bu kare ise Ağlama Anne setinden.

 

 

 


Tolga Tekin'in paylaştığı, Miray Daner ve Sanem Çelik'le olan bu fotoğraf Bir Litre Gözyaşı setinden - 22 Eylül Cumartesi

 Melisa Şenolsun, Ezgi Şenler ve Sezer Avcı'nın yer aldığı bu kare ise Hülya Duyar'dan - Nefes Nefese / 23 Eylül Pazar


Alp Navruz'un Gökçe Yanardağ ve Ebru Aykaç'la 'Ben bu klasiği bozarım.' notuyla paylaştığı kare Elimi Bırakma setinden - 23 Eylül Pazar


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Söz Bilgileri