Tv yazarları bugün ne yazdı?

binbir 25.4.2018 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

25 Nisan 2018 Çarşamba günü, gazetelerin televizyon yazarları köşelerinde ne yazdı?
 

Çukur'a nazar mı değdi?
Mesut Yar

Açıkçası “Çukur” (Show TV) bu sezonun kafa işlerinden biri oldu ama son üç haftadır dizide bir reyting kaybı var. En büyük rakibi olan Star’ın “Söz” isimli dizisi toplam izleyici de “Çukur”u geride bırakıyor. Ben kendi adıma ortaya çıkan işten endüstriyel olarak memnunum ama belli ki izleyici “arkadaş, lafı çok da dolandırmayın” görüşünde. İki haneli rakamlardan tek haneli reytinge düşen “Çukur” için fikrim odur ki en az üç sezonluk malzemeye sahip.

yazının devamı>>


'Aslında doktora gitmeli'
Sina Koloğlu

'Yemekteyiz'in son bölümünde yarışmacılardan Sibel Hanım, kendisini şöyle tanıttı: “Ses sanatçısıyım. Dışarıda yemek yemediğim için, buraya katıldım.” Önüne gelen tabağa bakan, ucuna değerken çekinen, bir görüntüsü vardı.

Bu durumdan hayli tedirgin olan programın sunucusu Onur Büyüktopçu, şöyle konuştu: “Sibel Hanım’ın durumunu algılayamadım. Dışarıda hiçbir şey yemiyor, ‘Yemekteyiz’e katılıyor. Bu huyunu atmak için sebebi var. Ben ne yapacağımı şaşırdım. İnşallah yardımcı oluruz da, bu olaydan kurtulur. 

yazının devamı>>

Eşkıya’nın eski ‘kırıkları’
Yüksel Aytuğ

Eski bir halk tabiridir 'kırık'. Şimdiki gençler onu 'ex sevgili' diye tabir ediyorlar. Her ikisi de eski aşkları ifade ediyor. Atv'nin sevilen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' ise 'kırık'tan geçilmiyor. Önce 'Ceylan' çıktı ortaya. Bir dönem 'Hızır Reis'le aşk yaşadığını, hatta ondan bir çocuk yaptığını öğrendik. Sonra 'Tipi'nin şarkıcı aşkı 'Gönül' çıkıverdi karşımıza. Meğer 'Tipi' onu bir türlü unutamamış.

Son olarak da 'Meryem'in kalp doktoru olarak tanıdığımız 'Derya' da 'Kimsesiz Yaşar'ın eski aşkı çıktı.

yazının devamı>>


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bilgileri