Bu yaz ekranlarımız yine romantik-komediyle dolacak

Işınla Bizi Scotty 25.5.2016 Aşk Laftan Anlamaz
Aşk Laftan Anlamaz

Yaz sezonunda neler izleyecğimiz artık iyiden iyiye belli olmaya başladı. Elbette yaz sezonuna giriyor olduğumuza göre romantik komediye, sakar ve şaşkın genç kızlara, burunlarından kıl aldırmayan, aşka küsmüş, karizmatik adamlara doyacağız yine. Hangileri izleyicisini bulabilecek, hangileri kış sezonuna da devam edecek, hangileri hayal kırıklığıyla erkenden ekrana veda edecek, zamanla göreceğiz. Ama önce kadrosu, tanıtım fotoğrafları, fragmanları meydana çıkmaya başlayan yaz dizilerinin bazılarına yakından bakalım.

 
Show Tv'nin son dönemlerde dizilerde aradığını bulamadığından ya da izleyicilerin artık bu kanalda dizi izleme alışkanlığını kaybetmeye başladığından zaman zaman söz ediyoruz. Kanalın son başarılı projesi geçen yaz sezonunda ekrana gelmeye başlayan ve kış sezonu boyunca da devam eden "İlişki Durumu: Karışık"tı. 
 
Show Tv, Haziran ayında yeni bir romantik-komediyi ekrana getirmeye haırlanıyor: "Aşk Laftan Anlamaz". Burak Sağyaşar'ın sahibi olduğu Bi Yapım tarafından hazırlanan proje özellikle başrol kadın oyuncusu Hande Erçel nedeniyle ilgi çekiyor. Erçel'in, geçen sezonun en çok ses getiren işlerinden biri olan "Güneşin Kızları"yla yaptığı büyük çıkışın ardından hangi projeyle geri döneceği merak ediliyordu. Hemen yaz sezonunda, bir romantik-komediyle dönmesi sürpriz oldu denebilir. Dizinin erkek başrol oyuncusu ise "Kaçak", "Medcezir", "Tatlı Küçük Yalancılar" ve en son "Gecenin Karliçesi"nde izlediğimiz Burak Deniz. Yayınlanan ilk  görseller ve tanıtımda çift uyumlu bir görüntü veriyor. 
 
Dizinin konusu sıradışı ya da şaşırtıcı olduğunu söylemek zor: 
Tekstil imparatoru Sarsılmaz ailesinin veliahtı Murat Sarsılmaz ve Giresun’da doğan ve İstanbul’da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan Hayat’ın bir tesadüfler silsilesi sonucu yollarının kesişmesinden sonra kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayesi.
 

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Aşk Laftan Anlamaz Bilgileri