Köşe yazarları bugün köşelerinde ne yazdı?

1001 Dizi 13.10.2018 Muhteşem İkili
Muhteşem İkili

Gazetelerin televizyon yazarları,  13 Ekim 2018 Cumartesi günü köşelerinde ne yazdı?
 

Muhteşem İkili eğlence vaat ediyor
Oya Doğan

Çağatay Tosun’un yönetmenliğini, Emre Özdür ve Başar Başaran’ın senaristliğini, TMC-Erol Avcı’nın yapımcılığını üstlendiği, Kanal D’nin yeni dizisi Muhteşem İkili’nin ikinci tanıtımı yayınlandı. İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Özge Gürel, Öykü Karayel, Zafer Algöz ve Engin Şenkan’ı izlediğimiz tanıtım fazlasıyla eğlence vaat ediyor. Özellikle Kerem Bürsin’in dizide canlandırdığı Amerika’da eğitim almış bir karakter olarak tanıtılması fazlasıyla ipucu verdi. Amerika’dan Türkiye’ye gelen ve halen hem aksan, hem de tavırlarında o Amerikalı hali yansıtan Bürsin sanırım dizide bu haliyle kendisi de eğlenecek. Muhteşem İkili, aksiyon-komedi türündeki tanıtımlarıyla oldukça keyifli görünüyor. Umarım dizi başladığında da vaat ettiğini izleyebiliriz.

yazının devamı>>


 

 

Eşkıya’nın senaryosunu seyirci yazsayd
Yüksel Aytuğ

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz', yeni sezona bomba gibi başladı. Hikayeye eklenen yeni karakterler de şimdiden seyircinin gözdesi oldu. Ama seyirci, artık dizileri sadece izlemekle yetinmiyor, senaryosu üzerine de ciddi ciddi kafa yoruyor.

Tıpkı köşemizin müdavimlerinden sevgili okurum Haluk Zırh gibi. İşte okurumuzun, merakla beklenen yeni bölüm hakkındaki öngörüleri:
"Merhaba Sayın Aytuğ.
'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz', bu hafta çok kötü bir yerde kaldı. Şimdi bir hafta 'Acaba?'lar ile geçecek. 'Muzi'; 'Hızır'ı, 'İlyas'ı ve 'Alparslan'ı öldürecek mi? Bence, devreye 'Alparslan'ın yeni koruması 'Meltem' girecek gibi. Hepsini kurtarıp kendine 'Hızır'ın ekibinde bir yer bulacak, güvenlerini kazanacak gibi görünüyor.

yazının devamı>>


Paylaş

Köşe yazarları Muhteşem İkili hakkında ne yazdı?

 

Tüm Muhteşem İkili Bilgileri