Tv yazarları bugün köşelerinde ne yazdı?

1001 Dizi 10.10.2018 Can Kırıkları
Can Kırıkları

Gazetelerin televizyon yazarları,  10 Ekim 2018 Çarşamba günü köşelerinde ne yazdı?
 

Yürek kanatan 'Can Kırıkları'
Yüksel Aytuğ

Hiç abartmıyorum, 'Can Kırıkları'nı gözümü kırpmadan, nefes nefese izledim. Bir olay bitmeden diğeri başladı, bir sürprizi hazmetmeden diğeriyle şoke oldum. Ben ilk bölümünde bu kadar çok aksiyonun bir araya geldiği başka bir dizi daha hatırlamıyorum.

İki genç kadını polis olmaya götüren yol, meğer yürek kanatan 'can kırıkları' ile doluymuş. Dizi; memlekette kadın olmanın zorluklarına vurgu yaparken, istismardan cinsel tacize, mobbing'den sahte evliliklere ve aldatmalara kadar son derece geniş bir perspektifte meseleyi masaya yatırıyor.

Bunu yaparken de sadece duyguların üzerinde tepinmeyip yerli yerinde aksiyon sahneleriyle izleyiciyi ekrana bağlamayı başarıyor.

yazının devamı>>


 

 

Bu diziden iki genç star çıktı
Sina Koloğlu

‘Vatanım Sensin’ dizisinin oyuncuları Miray Daner ve Pınar Deniz, yeni sezon yapımlarında başrol oyuncuları olarak karşımıza çıkıyor. ‘Vatanım Sensin’deki oyunculuklarıyla pek beğenilmişlerdi. Hatta Hilal rolüyle Daner, dünya çapında bir şöhrete kavuşturan kartviziteye ortak olmuştu Leon’la (Boran Kuzum)... ABD’nin reality show ve magazin kanalı E! Entertainment Television’ın düzenlediği ‘En iyi TV Çifti’ anketinden birinci çıkmışlardı. Yani Miray kızımız, Deniz kızımızın bir tık önündeydi. Miray yeni sezona ‘Bir Litre Gözyaşı’nda Cihan rolüyle giriş yaptı. İlk bölüm tam oturmamış bir hali vardı. Deniz ise ‘Bir Deli Rüzgar’da Yıldız karakterinde ‘şöhreti yakalamaya çalışan hırslı bir genç kız’ rolüyle yetenekli olduğunu gösterdi. ‘Vatanım Sensin’ sezona iki star adayı çıkardı, bu az rastlanır bir durum...

yazının devamı>>


Paylaş

Köşe yazarları Can Kırıkları hakkında ne yazdı?

 

Tüm Can Kırıkları Bilgileri