Tv yazarları bugün köşelerinde ne yazdı?

1001 Dizi 27.9.2018 Ufak Tefek Cinayetler
Ufak Tefek Cinayetler

Gazetelerin televizyon yazarları,  27 Eylül 2018 Perşembe günü köşelerinde ne yazdı?
 

Ufak Tefek dersler
Sina Koloğlu

Ufak Tefek Cinayetler’in yeni sezonu başladı. Ev ahalisinin şöyle güzel bir yorumu oldu: “Geçmişimiz aslında, geleceğimizin içinde ne çok yer alıyormuş.” Hani derler ya, “Geçmişi sildim, geleceğe bakıyorum” diye, yalandır. ‘Ufak Tefek Cinayetler’i eleştirebiliriz fakat bu sözün ne kadar doğru olduğunu anlatabildiği için, kutlamalıyız. Kerim (Osman Sonat) ve Emre (Ushan Çakır) dizeye laf ola beri gele, karakterler olarak girmedi. İçi dolu hikayeleriyle dahil oldular ve yukarıdaki sözü söyletmesini bildiler.

yazının devamı>> 

 

Corç, dünyaya hükümdar olmaz!
Yüksel Aytuğ

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz', ekrana bir döndü, pir döndü... İlk bölüm, müthiş aksiyon sahneleri, sürprizleri ve hikayeye yeni katılan ilginç karakterleriyle adeta soluk kesti.
'Tipi', 'Boran', 'Tufan'...

Görünen o ki 'Eşkıya' bu sezon afet gibi bir sezon yaşatacak.
'Tipi'yi (Savaş Özdemir) zaten biliyorduk.
Hafiften üşütüktü. Eşini kaybetmenin verdiği travmayla hepten yoldan çıkmış, tımarhanelik olmuştu.
Gördük ki, psikopatlık katsayısı iyice yükselmiş. Diziye yeni katılan iki karakter 'Boran' ve 'Tufan' da hikayeye yeni lezzetler katacağa benziyor.

yazının devamı>>

 

Adana'da hasret gideren yıldızlar
Ali Eyüboğlu

25’inci Adana Uluslararası Film Festivali’nden ilk paylaşımımı yapar yapmaz, Tuba Büyüküstün’ün hayranları sosyal medyadan soru yağdırmaya başladı.

Yanıtını merak ettikleri tek konu, festivalde jüri üyesi oyuncunun, yeni bir diziyle ekranlarda olup olmayacağı... Bu konuda edindiğim bilgi şu:

Büyüküstün’ün gündeminde dizi yok. Çünkü oyuncu, çocuklarına daha fazla zaman ayırmaya kararlı.

Süleyman Demirel, “Siyasette 24 saat çok uzun bir süredir” derdi. Aynı durum şov dünyası için de geçerli... O nedenle yarın ne getirir bilemem, ama en azından durum şimdilik böyle..

yazının devamı>>


Paylaş

 

Tüm Ufak Tefek Cinayetler Bilgileri