Televizyon yazarları bugün köşelerinde ne yazdı?

1001 Dizi 7.6.2018 Darısı Başımıza
Darısı Başımıza

Gazetelerin Televizyon yazarları, 7 Temmuz 2018 Cumartesi, köşelerinde ne yazdı?
 

Darısı Başımıza’da romantik taraf eksik kaldı
Oya Doğan

İlk bölümde dediğim aile tarafı iyi işlemesine rağmen romantik tarafında fazlasıyla sakinlik vardı. Özellikle Ozan karakteri çok enerjisizdi. Romantik ve komedi türleri yarı yarıya dağılmıştı. O nedenle iki taraftan da o istenilen tat çıkmamıştı. Romantik kısma biraz daha yüklenilmesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü romantik komedi türü Rüya karakterine kalırken, romantik kısmında Cem, Öykü ve Ozan eksik kaldı. İlerleyen bölümlerde Darısı Başımıza’nın daha da keyifli bir hal alacağına eminim, zira hamuru sağlam bir iş!

yazının devamı>> 

 

İki kız kardeşin aşk hikayesi
Sinan Biçici

'Darısı Başımıza’, iki kız kardeşin hikayesi... Yurt dışında eğitimini bitiren Öykü, nişanlısına sürpriz yapar. Evde yarı çıplak bir kadın görünce, aldatıldığını düşünür. Evden kaçar gibi ayrılır ve genç bir adam olan Ozan’la tanışır. Beraber dertleşirler, zaman geçirirler ve aşık olurlar. Fakat olayın bir yanlış anlama olduğu ortaya çıkar. Bu sırada düğün hazırlıkları hızla devam eder. Öykü’nün aklı Ozan’dadır. Onun kardeşinin, nişanlısı olduğunu öğrendiğinde ise her şey için çok geçtir.

İkinci hikaye ise, Öykü’nün ablası Rüya’nın imkansız aşkı... Rüya, ünlü oyuncu Engin Deniz’e platonik aşıktır. Çocukluk arkadaşı ve aşk doktoru Merter, yıllar sonra yeniden yan evlerine taşınır. Merter, Engin Deniz’le onu sevgili yapmayı taahhüt eder.

yazının devamı>>


 

 

Nerede o eski Dünya Kupaları...
Yüksel Aytuğ

Okur mektuplarından anlıyorum ki, bu yıl Rusya'da düzenlenen Dünya Kupası'ndan memnun olmayan tek futbolsever ben değilim. İşte gedikli okurlarımızdan Kemal Kozan'ın mektubu... Bu arada TRT'ye ilginç bir önerisi de var. Mutlaka dikkate alınmalı...

"Merhaba Yüksel Bey; malum 2018, Dünya Kupası yılı. Bende mi var bir tuhaflık yoksa gerçekten o eski kupaların tadı kalmadı mı bilmiyorum ama Almanya'nın gruptan çıkamadığı, Arjantin'in son anda paçayı sıyırdığı, hele hele VAR'ın uygulandığı bu kupa; birkaç güzel hareket ve gol dışında hiç tat vermedi.

yazının devamı>>


Paylaş

 

Tüm Darısı Başımıza Bilgileri