Tv yazarları bugün ne yazdı?

1001 Dizi 19.6.2018 Söz
Söz

19 Haziran 2018 Salı günü gazetelerin televizyon yazarları köşelerinde ne yazdı?
 

Bahar'ı yaşatın yoksa...
Sina Koloğlu

'Bahar'ı yaşatın yoksa...’ Sosyal medya ortamında bana gelen mesajlar böyle... ‘Söz’ dizisinde vuruldu ve öldü. İzleyici isyanda! Bahar ile Yavuz, ekranın en çok sevilen çifti olarak görülüyor. Seyirci, “Önümüzdeki sezon Bahar’sız bir ‘Söz’ beklemediğimiz için dizi, reyting kaybına uğrar” diyor. Bir başka ilginç görüş de şöyle: “Bahar’ın ölmediğini düşünüyoruz. Agah’ın bir oyunu gibi... Sina Bey klasik Ethem Özışık senaryosu.” Yoksa Yavuz’un yeni sezonda bir ilişkiye girmeyeceğinin işareti Bahar’ın tekrar bir şekilde yaşatılmasıyla mı ilgili?

yazının devamı>>


Üç dizinin rekabeti büyük olacak
Mesut Yar

Bu yaz ekranında üç diziyi merak ediyorum. İlki bir süredir reklamları fazlasıyla çoğalan “4N1K”. Son zamanlarda dediğim neredeyse 6 aydır FOX ekranında projenin reklamı yapılıyor...

İkincisi Star TV imzalı “Erkenci Kuş”. Fragmanlara bakınca dört başı mamur bir romantik komedi görünüyor. Böyle hayatımıza giren yaz işlerinden “Kiraz Mevsimi”, “Çilek Kokusu”, “Kiralık Aşk” havası filan var. Hadi bakalım...

Ve son olarak yine bir melekli dizi var. “Meleklerin Aşkı” bugün yarın Show ekranında başlıyor. 

yazının devamı>>


 

 

Bravo Kerem Öncel!
Yüksel Aytuğ

TRT'nin Rusya'daki Dünya Kupası'nı veriş biçimini beğendim. Ekip iyi hazırlanmış. Sadece rutin maç haberlerini değil, kupanın tüm ruhunu aktaracak magazinel detayları bile atlamıyorlar. Maç aralarında takımları tanıtan, kupa tarihini anlatan, son transfer gelişmelerinden haberler veren yayıncılık anlayışını bugüne dek alışmadığımız düzeyde 'dinamik ve yaratıcı' bulduğumu söyleyebilirim.

(TRT 4K kanalında Portekiz-İspanya maçının devre arasında ekrana gelen 'Kupa Hakemleri' derlemesi tek kelime ile kusursuzdu.) Bu vesile ile ekibin başındaki Ersin Düzen başta olmak üzere emeği geçenlere bir sporsever olarak teşekkür ediyorum.

yazının devamı>>


Paylaş

 

Tüm Söz Bilgileri