Tv yazarları bugün ne yazdı?

1001 Dizi 11.6.2018 Yasak Elma
Yasak Elma

11 Haziran 2018 Pazartesi günü gazetelerin televizyon yazarları köşelerinde ne yazdı?
 

Dört bir kıtada
Sina Koloğlu

Bizim ev ahalisi tarafından ‘bitmeyen dizi’ olarak izlenen ‘yerli telenovela’mız ‘Asla Vazgeçmem’in ilginç bir alıcı kitlesi oldu. Nur ve Yiğit’in hayranları çok. Global Agency portföyündeki diziyi alan kanallar şöyle: Planet TV (Slovenia), TV Markiza (Slovakia), Teletica (Kosta Rica), T Planet TV (Slovenia), TV Markiza (Slovakia), Teletica (Costa Rica), TV Pink (Sırbistan, Karadağ, Bosna Hersek), Ariana TV (Afganistan), Zap TV (Angola ve Mozambik), bTV (Bulgaristan), Antena TV (Romanya), Tring TV (Arnavutluk), TVP2 (Polonya), Rustavi 2 (Gürcistan), ANTV (Endonezya), Dori Media (Israil), Kurdmax (Irak), 2M TV (Fas) ve Kanal 5 (Makedonya). Dizi, tam kitleyi bulmuş.

yazının devamı>>


Endemol Türkiye’ye kayyum atandı
Mustafa Doğan

MALUM, Hollandalı Endemol’ün rüya gibi başlayan Türkiye macerası hüsranla sonuçlandı. Dünya ölçekli şirketin Türkiye ayağında geriye 45 milyon TL’yi bulan dev bir borç kaldı.

Erkan Petekkaya, Nilay Deniz, Cansel Elçin, Ege Aydan gibi ünlü oyuncuların şirketin önündeki alkışlı protesto eylemini de unutmamak lazım.

Geçen yıl iflas başvurusu yapan şirket ise “borçlu değil, 80 milyon TL alacaklı” olduğunu savunuyor. Magazinde sıkça tanık olduğumuz “çekişmeli” boşanma davalarını aratmıyor süreç. Aşkla başlayan ilişki nefrete dönüşmüş durumda anlayacağınız...

yazının devamı>>


Paylaş

 

Tüm Yasak Elma Bilgileri