24 Kasım 2015 Salı | Hangi Dizi Yükselişte, Hangi Dizi Düşüşte?

Uzunçorap 25.11.2015 Aşk Yeniden
Aşk Yeniden

Salı ekranında bu hafta 4 prime-time dizinin yeni bölümü yayınlandı: Aşk Yeniden, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kaderimin Yazıldığı Gün, Mayıs Kraliçesi

 
Hem Total grubun hem AB grubunun reyting birincisi "diziler" kategorisi oldu: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
 
 
Reytingi yükselen diziler:
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Total+0,32)
 
Reytingi düşen diziler:
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (AB-0,86), Aşk Yeniden (Total-0,9) (AB-0,66), Kaderimin Yazıldığı Gün (Total-0,2) (AB-0,29) Mayıs Kraliçesi (Total-0,38) (AB-0,87)
 
 
Tek reyting artışı (+0,32) ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Total grupta.
En yüksek reyting düşüşü (-0,9) ile Aşk Yeniden AB grupta. Onu çok yakın oranda Kaderimin Yazıldığı Gün AB ve Mayıs Kraliçesi AB takip ediyor.
 
Bu hafta genel olarak dizilerin reytinglerinde, özellikle de AB gruplarında dikkat çekici bir düşüş var. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın AB grubunu da düşünürsek, bu düşüşten kurtulan dizi yok. İlk akla gelen 17 Kasım'da TV8'de yayınlanan Türkiye - Yunanistan Hazırlık Maçı yerine bu hafta yayınlanan O Ses Türkiye'nin bu reytinglerden pay almış olabileceği. Fakat aksine, 17 Kasım'da yayınlanan Hazırlık Maçı 10,08 (AB) ve 8,21 (Total) reytinglerle gün birinci olmuş durumda.
 
Günün prime-time dizilerinin detaylarına geçmeden önce, günlük dizi "Beni Affet"in gösterdiği başarıya da bugün de değinmek gerekiyor: Beni Affet Total grupta aldığı (4.49) reyting oranıyla, Mayıs Kraliçesi'ni geride bıraktı.
 
Dört prime-time dizinin geçtiğimiz haftaya göre reytinglerindeki değişiklikler (Total grupta aldıkları reytinglere göre sıralanışları itibarıyle) şöyle: 

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Aşk Yeniden Bilgileri