Haziran'da hangi oyuncu hangi reklamda oynuyor?

Uzunçorap 10.6.2017 İçerde
İçerde

Haziran ayında hangi ünlü oyuncuyu, hangi reklamda izliyoruz? Bazı oyuncular markalar ile yeni işbirliklerine girerken, bazıları da kampanyalarını sürdürüyorlar. İşte, kimi hikayesiyle, kimi espisiyle, kimi görselliğiyle öne çıkan yeni reklam filmleri ve popüler oyuncuları...


1 -  İki hafta sonra final yapmaya hazırlanan "İçerde" dizisinin Mert'i olarak ekrandan evlere konuk olan Aras Bulut İynemli ve son olarak "Aşk Laftan  Anlamaz" dizisiyle ekrana gelen Hande Erçel  Defacto için başladıkları reklam kampanyalarının ikinci filmi yayında . Reklamın yayın tarihi: 9 Haziran. Defacto'nun Youtube'da 5,7 B abonesi var.
2- Önümüzdeki hafta final bölümüyle ekrana gelecek "Bu Şehir Arkandan Gelecek" dizisinin Derin'i Leyla Lydia Tuğutlu  Veet tüy dökücü krem reklam kampanyasının ikinci filminde. Reklamın yayın tarihi: 2 Haziran. Veet'in youtube abone sayısı 2 B. 
3-
Geçtiğimiz haftalarda ekrana veda eden "Ölene Kadar" dizisindeki "Selvi" rolüyle ekrana gelen Fahriye Evcen "Şimdi Elbise Moda" temasıyla, "Fahriye Evcen for Koton Jeans" kampanyasının yeni reklam filminde. Bir süredir kampanya her ay yeni bir reklam filmiyle devam ediyor.  Reklamın yayın tarihi: 9 Haziran. Koton Youtube abone sayısı: 7 B.
 4-
Son olarak "Gülümse Yeter" dizisiyle ekrana gelen Aslı Bekiroğlu ve "Rengarenk" dizisiyle ekrana gelen Merve Oflaz, Nescafé #XpressleTrampa 2017 reklam kampanyasında.  Reklamların yayın tarihi: 6 Haziran. Nescafé Türkiye Youtube abone sayısı: 8,8 B.
 

 5- Son olarak "Hayatımın Aşkı" dizisiyle ekrana gelen Serkan Çayoğlu,  Avon Man reklam kampanyasının yeni reklam filmlerinde.  Reklamların yayın tarihi: 7 Haziran. AvonTürkiye Youtube abone sayısı: 18 B. 
 

 6-
Son olarak "Hayat Sevince Güzel" dizisiyle ekrana gelen Algı Eke ve "Hangimiz Sevmedik"le ekrana gelen Cengiz Bozkurt,  Garanti Bankası "Deneysel Bankacılık" reklam filminde.  Reklamın yayın tarihi: 6 Haziran. Garanti Bankası Youtube abone sayısı: 32 B.   

 7-
  En son "Aşk Laftan Anlamaz" dizisiyle seyirciyle buluşan Metin Akpınar ve  Ata Demirer, Opet reklam filmi için birlikte Film baba-oğulu canlandıran ikilinin "Denizli'nin Horozları" ege türküsünü beraber söylemeleriyle başlıyor. Yakıtlarının azaldığını fark etmeleriyle girdikleri Opet'te Metin Akpınar "Pompalar bile akıllandı" diyerek oğluna kızıyor. Reklamın yayın tarihi: 14 Haziran. Opet Youtube abone sayısı: 3,6 B.   

 8-  Son olarak "Bu Şehir Arkandan Gelecek" dizisinde Ali rolüyle  ekranlarda olan Kerem Bürsin,  Garanti Bankası ile işbirliğini sürdürüyor. Kampanyasının bu ikinci reklam filminde Kerem Ugi'ye göbeğinin çıktığını söylüyor ve spora gitmesini tavsiye ediyor. Reklamın yayın tarihi: 7 Haziran. Garanti Bankası Youtube abone sayısı: 32 B.   

 

 

 

 9-  Son olarak "Mayıs Kraliçesi" dizisiyle ekranlara gelen Yağmur Tanrısevsin,  Wella Koleston'un reklam filminde. "Işığını ortaya çıkar" sloganıyla yayınlanan reklamın yayın tarihi: 20 Haziran. WellaTürkiye Youtube abone sayısı: 1,5 B.   

 

 

 

 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm İçerde Bilgileri