Mayıs'ta hangi oyuncu hangi reklamda oynadı?

1001 Dizi 1.6.2017 Bu Şehir Arkandan Gelecek
Bu Şehir Arkandan Gelecek

Mayıs ayında hangi ünlü oyuncuyu, hangi reklamda izledik, bakalım dedik. Bazı oyuncular markalar ile yeni işbirliklerine girerken, bazıları da kampanyalarını sürdürdüler. İşte, kimi hikayesiyle, kimi espisiyle, kimi görselliğiyle öne çıkan yeni reklam filmleri ve popüler oyuncuları...

 


1 - "Bu Şehir Arkandan Gelecek" dizisinin Ali'si Kerem Bürsin,  #UgiveKerem - Hayatı Kolaylaştıran Teknolojiler Garanti Cep'te temalı Garanti Bankası kampanyasında. Kerem Bürsin'in Amerika'daki hayatıyla bağlantı kuran reklam, en yeni teknolojinin Türkiye'de olduğunu iddia ediyor. Reklamın yayın tarihi: 15 Mayıs. Garanti Bankasının Youtube'da 31 B abonesi bulunuyor.


2 - Son olarak "Ölene Kadar" dizisindeki "Selvi" rolüyle ekrana gelen Fahriye Evcen Koton için, "Şimdi siyah jean moda" ile başlattığı, "Şimdi kumaş kaban moda" ve ardından "Şmdi beyaz jean moda" ile devam ettiği reklam kampanyasını "Şimdi nakışlı moda" sloganı ile sürdürüyor.  "Fahriye Evcen for Koton" koleksiyonundan sunduğu yeni ürünlerle hazırlanan reklam filmiyle ekranda. Reklamın yayın tarihi :12 Mayıs. Koton'un Youtube'da 7B abonesi bulunuyor.3 - Son olarak "Bana Sevmeyi Anlat" dizisinde "Leyla" rolüyle ekrana gelen Seda Bakan ve Akbank Axess işbirliği devam ediyor. "Axessleyenlere 400 Chip para hediye" sloganlı yeni reklam filmi yayında.
Reklamın yayın tarihi: 9 Mayıs. Akbank Youtube kanalının 38 B abonesi var.

4- Son olarak "Muhteşem Yüzyıl: Kösemi" dizisinde "Safiye Sultan" rolüyle ekranlara gelen Hülya Avşar "Bu Gece Uzun Olacak" şarkısının "Bambim Var Benim" versiyonuyla Bambi Yatak Sanatı kampanyasında. Reklamın yayın tarihi 16 Mayıs.


5 -  Şu sıralar "İçerde" dizisinin Mert'i olarak ekrandan evlere konuk olan Aras Bulut İynemli, Hande Erçel ile başladıkları Defacto reklamlarında bu defa yalnız. "NBA'in Sihri Defacto'da" sloganıyla yeni NBA koleskiyonunu duyuran reklam filmi yayında. Reklamın yayın tarihi: 16 Mayıs. Defacto'nun Youtube'da 5 B abonesi var.


6 - Ezgi Mola #Buzzzgibinescafe ile Hoşgeldin Yaz!" sloganıyla yayınlanan Nescafe reklam filminde. Oyuncu reklamda üç farklı tipe bürünüyor. Esprili bir temayla çekilen reklamın yayın tarihi 16 Mayıs. Nescafé Türkiye Youtube kanalının 8,9 B abonesi var.


7 - Son olarak "Aşk ve Gurur" dizisinde "Kenan" rolüyle ekrana gelen Mert  Fırat,  uzun süredir İş Bankası'nın Maximum Kart ürünü ile işbirliğini sürdürüyor.  Seslendirdiği şarkılardaki başarısıyla da bilinen oyuncu, markanın Anneler Günü'ne özel hazırladığı reklam filminde günün anlamına özel bir şarkı seslendirdi. Reklamın yayın tarihi 12 Mayıs.


8 - Fahriye Evcen "Koton" markasının dışında "L'oréal Paris Türkiye" ile de işbirliğini sürdürüyor. Oyuncu son olarak,  "Sonuna kadar direndim. Gerçek güç içten gelir" repliğiyle, "kendi oyunculuk deneyimini markanın  #içtendışa güçlü sloganıyla birleştiren bir hikayeyle yayınlanan "Elseve Dökülme Karşıtı Arginine" şampuan reklamında rol aldı. Reklam filminin yayın tarihi 5 Mayıs. L'oréal Paris Türkiye Youtube hesabının 39 B abonesi bulunuyor.
 

9 -  En son "Kardeş Payı" dizisinde mucit kardeşler olarak izlediğimiz Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi mizah unsurlu yeni bir reklam filmiyle Yapı Kredi'nin kampanyasını sürdürüyorlar. Bu kez tema "#GaryileMetin 3: ATM'ye Dokunmadan Para Çekme".  Reklamın yayın tarihi 2 Mayıs. Yapıkredi'nin Youtube abonesi 18 B.
 


10 - Sarp Apak ve Büşra Pekin Garanti Bonus reklamlarına devam ediyorlar. İçinde bulunduğumuz Ramazan ayına vurgu yapan "Ramazanda 70 TL bonus!" temalı yeni reklam filmi yayında. Reklamın yayın tarihi 24 Mayıs.


 
 

 


Paylaş

 

Tüm Bu Şehir Arkandan Gelecek Bilgileri