Tatlı intikam'da kadınlar cadı, erkekler kurban

Uzunçorap 19.5.2016 Tatlı İntikam
Tatlı İntikam

Tatlı intikam da kadınlar hep rolcü, düzenbaz, dolanbaz, oyuncu. İnsanı kadın milletinden soğutacak. Pelin'in annesi Süheyla oyun oynamak konusunda yalama olmuş gibi, sonra arkadaşı Başak, rakibi Ceyda. Önü arkası karşısı, Pelin'in her yanı oyuncu kadınlarla dolu.
 

Geçenlerde Başak Pelin'le Sinan'ı restoranda biraraya getirme planı yapmış, bunun için de telefonda ağlama numarası yaparak Pelin'i restorana çağırmıştı. Sevgilisi Bülent de kendisini hayretler içinde izliyordu. Sinan'ı çağırma sırası geldiğinde Bülent ne yapacağını bilememişti. Başak da sen sadece söyle rol yapmana gerek yok, erkekler çabuk inanır gibi bir şey diyordu ve haklı çıkıyor, Bülent daha ikinci cümleye geçmeden Sinan koşarak evden fırlıyordu.
 

Başka bir sahnede de, Pelin'i düğün günü terk eden Tolga, arkadaşı Hakan'a (ve Pelin'in arkadaşı Simay'ın kocası) ricada bulunmuş, "Simay'ın ağzını ara, Pelin'le Sinan arasında bir şey var mı öğren" demiş. O da beceremiyor. Simay hemen durumu anlıyor ve "Siz erkekler ağızdan laf almayı bilmiyorsunuz" falan filan diyerek yaptığı genellemeyle sözüm ona erkekleri yererken, aslında yüceltiyor, kocasına bu iş nasıl yapılır diye öğreterek de kendi cinsini küçültüyor. Oyunculara bu replikler zulüm değil de nedir.
 

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Tatlı İntikam Bilgileri