Star Tv'nin yeni dizisi 'Babamın Günahları'nın yeni fragmanı yayınlandı

29.10.2017 Babamın Günahları
Babamın Günahları

ANS Prodüksiyon’un iddialı dramı ‘Babamın Günahları’ndan ilk fragman yayınlandı. Yeni sezonun çok konuşulacak yapımlarından ‘Babamın Günahları’, Star TV’de yayınlanan ilk tanıtımıyla şimdiden izleyiciden tam not aldı. 

 
Yapımcı ve yönetmen koltuğunda Abdullah Oğuz’un oturduğu, gizem dolu ilk teaser’ı ile ekran başındakilerin merakla beklediği ‘Babamın Günahları’nın ilk tanıtımı yayınlandı. Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları, Mehrnoush Esmaeilpour ve Müjde Uzman gibi gözde isimlerin ve çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi’nin rol aldığı dizi, izleyicilerin yüreğini derinden etkileyecek hikâyesiyle çok konuşulacak. 
 


Çarpıcı kurgusuyla izleyicilere ters köşe yaşatacak dizinin tanıtımı, görsel dili ve müziğiyle büyük beğeni topladı. Dizinin küçük yıldızı Gökçen Bilge Çiftçi ise izleyicileri gözyaşlarına boğarken ekran başındakilerin aynı zamanda gözdesi olacak. Dram kadar aksiyonun da ağırlıkta olduğu ‘Babamın Günahları’, ekran başındakileri hikâyesine ortak edecek. 
 

 
SEZONA DAMGASINI VURACAK BABA-KIZ HİKÂYESİ
 
Yıllar sonra bir kızı olduğunu ve ona ilik nakli yapılması gerektiğini öğrenen Ozan’ın (Kadir Doğulu) mücadelesini anlatacak ‘Babamın Günahları’, izleyicileri soluksuz bırakacak. Hayatta âşık olduğu tek kadını, Yeşim’i (Melisa Sözen) korumak için Ferruh’un (Mustafa Uğurlu) işlediği cinayeti üstlenen Ozan’ın Yeşim’le ilk karşılaşması ve Ferruh’la olan savaşı merakla beklenecek. 
 


Senaryosunu Ahmet Saatçioğlu’nun kaleme aldığı ‘Babamın Günahları’, Kasım ayında Star TV’de ekranlara gelmeye başlayacak.

 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Babamın Günahları Bilgileri