Elçin Sangu ve Barış Arduç'un off road heyecanı


Elçin Sangu ve Barış Arduç'un off road heyecanı
Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1


30.10.2017

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç ve Cengiz Bozkurt’un paylaştığı romantik komedi sinema filmi ‘Mutluluk Zamanı'nın oyuncuları off road heyecanı yaşadılar.

 
Yapımını NuLook’un, yapımcılığını Muzaffer Yıldırım’ın yaptığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez'in, senaryosunu  ise ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer'in kaleme aldığı film 10 Kasım'da seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
 


İLK BULUŞMA OFF ROAD PİSTİNDE!
 
Mutluluğun kusursuz bir hayattan geçtiğine inanan Mert ve aşka mesafeli olan heykeltıraş Ada'nın hikayesini konu alan film için Barış Arduç ve Elçin Sangu off road pistine çıktılar.
 


Barış Arduç'un canlandırdığı off road pilotu olan Mert'in, Ada'yla (Elçin Sangu) ilk buluşma sürprizi olan büyük yarış filmin heyecan dolu sahneleri arasında yer alıyor.  Çekimleri İstanbul Kemerburgaz Çiftalan parkurunda gerçekleştirilen nefes kesici sahnede Ada, Mert'e co-pilotluk yapıyor. Off road yarış formatının birebir yansıtıldığı sahne için özel eğitim alan Barış Arduç çekimlerde off road aracını kendisi kullandı.
 
Üç gün süren büyük sahnenin çekimlerinde 400 figüran rol aldı, 14 off road aracı kullanıldı.
 

 
‘Mutluluk Zamanı’ Hikaye
 
Asıl sevginin, mükemmeliyette değil kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı  ‘Mutluluk Zamanı' filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi 'Mükemmel' hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada'nın (Elçin Sangu) hikayesi en romantik haliyle beyaz perdeye aktarılıyor.

Kiralık Aşk Elçin Sangu Barış Arduç Salih BademciTüm Haberler

 


 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ufak Tefek Cinayetler, Oya, Merve

Savaşın aşk cephesinde, sen hangi taraftasın?


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?